Strona Główna  • Forum zostanie zamknięte w przeciągu kilku dni. Jeśli ktoś chciałby zatrzymać swoją kartę, to ma na to jeszcze trochę czasu. W tym miejscu chciałybyśmy podziękować wszystkim graczom za czas, jaki spędzili na forum tworząc je z nami.
    Dziękujemy - Administracja Caledonii.
    Obecnie na forum mamy luty, 2023 rok, -5 stopni celsjusza, lekkie opady śniegu.

  • Pryzmat: Nadszedł czas kolejnych zmian. Zniesienie obozów to był zaledwie początek. Prezydent Donovan po miesiącu od zwycięstwa w wyborach, podjęła kolejny spory krok w kierunku uwolnieniu uciśnionych psioników. - Zdecydowałam, że zamykam projekt pryzmat. Psionicy, chociaż mają przewagę z mocami, to jednak dalej dzieci. Nie powinniśmy was wykorzystywać jako ochronę. Dlatego też wysyłam was na osiedle. Będziecie mieli tam zapewnione wszystko, co będzie potrzebne i będziecie mogli tam żyć bez strachu o jutro. - poinformowała ich dalej spokojnym tonem nie przerywając swojego wywodu, nawet jeśli usłyszała okrzyki protestu. Nie zamierzała się ugiąć. Już dosyć krzywdy wyrządzili tym dzieciakom. Starczy tego dobrego, pora im dać trochę wolności i chociaż namiastkę życia, które zostało im brutalnie wyrwane przez epidemię. W związku z powyższym członkowie biorący udział w projekcie, znanym pod nazwą Pryzmat zostali oddelegowani ze służby na zasłużony odpoczynek. Od teraz zamieszkają oni w niewielkim miasteczku położonym niedaleko Denver.

Obecny czas to 2017-05-29, 17:11
Caledonia Strona Główna » Offtop
Zobacz posty bez odpowiedzi
 
 Offtop   Tematy   Posty   Ostatni post 
Gry forumowe  
Dział poświęcony rozrywce dla zabicia czasu, podczas oczekiwania na odpis. Znajdują się tutaj różnego rodzaju gry forumowe. Każdy gracz naszego forum może się dołączyć. Nawet, gdy jego Karta Postaci nie jest jeszcze zaakceptowana.


   
32 1066 2017-05-17, 09:46
Xiao Wei Yu Ostatni post
Archiwum  
Dział ze starymi tematami - prawdziwie piekielna otchłań, która pochłania wszystkie przestarzałe tematy - stare Karty Postaci, informatory czy relacje, a także przestarzałe lokacje czy tematy. I to nie wszystko!


   
567 6462 2017-04-27, 23:22
Ceridwen Murray Ostatni post

[ Preferencje

Nowe posty    Brak nowych postów    Forum Zablokowane
Shoutbox indicator
Wiadomość:

Forum zostało otwarte 2016-08-15. Pomysł na nagłówek zaczerpnięty z Shine. Autorem systemu zakładek jest Noritoshi.
Strona wygenerowana w 0,026 sekundy. Zapytań do SQL: 7