• Kiedy stracisz wszystko, nikt się już z tobą nie liczy.
  Black is the color
  Nie, oni nie lękali się o dzieci, które mogły umrzeć. Nie martwili się pustką, którą miały po sobie pozostawić. Oni bali się nas – tych, którzy przeżyli.
 • Pryzmat:

  Nadszedł czas kolejnych zmian. Zniesienie obozów to był zaledwie początek. Prezydent Donovan po miesiącu od zwycięstwa w wyborach, podjęła kolejny spory krok w kierunku uwolnieniu uciśnionych psioników. "- Zdecydowałam, że zamykam projekt pryzmat. Psionicy, chociaż mają przewagę z mocami, to jednak dalej dzieci. Nie powinniśmy was wykorzystywać jako ochronę. Dlatego też wysyłam was na osiedle. Będziecie mieli tam zapewnione wszystko, co będzie potrzebne i będziecie mogli tam żyć bez strachu o jutro. - poinformowała ich dalej spokojnym tonem nie przerywając swojego wywodu, nawet jeśli usłyszała okrzyki protestu. Nie zamierzała się ugiąć. Już dosyć krzywdy wyrządzili tym dzieciakom. Starczy tego dobrego, pora im dać trochę wolności i chociaż namiastkę życia, które zostało im brutalnie wyrwane przez epidemię." W związku z powyższym członkowie biorący udział w projekcie, znanym pod nazwą Pryzmat zostali oddelegowani ze służby na zasłużony odpoczynek. Od teraz zamieszkają oni w niewielkim miasteczku położonym niedaleko Denver.

  Judith zamyka projekt Pryzmat.

 • Obecnie mamy styczeń 2023r.
  Odczuwalna temperatura to -19°C, pada śnieg i jest straszny mróz.

  Zachęcamy każdego do stworzenia swojego tematu z notatnikiem! Tutaj link!

  W Systemie co chwila pojawiają się nowe eventy! Zachęcamy do odwiedzenia tematu: LINK

  Każdy nowy może rozpocząć grę jako exagent Pryzmatu i zamieszkać na strzeżonym osiedlu należącym do rządu!

  Odwiedźcie nas też na facebooku!

 • Bieżące poszukiwania:
  - Kira Krios szuka swojej dawnej drużyny z Ligi Dzieci, postacie muszą należeć do grupy Syndykat.
  - Shirei Shinoda szuka chętnych graczy do zarządu Syndykatu, którzy mogliby mieć z nim powiązania.
  - Lounarie de Coudray szuka chętnych graczy do relacji między postaciami.
  - Scarlett Kersey szuka sobie dziewczyny. Grupa to Syndykat.
  -Ceridwen Murray Poszukuje 1 osoby do byłego oddziału 7 z ligi dzieci.
  -Summer Dawson Poszukuje relacji dla swoich postaci.
  -Cora Wellworth Poszukuje pozytywnych relacji dla swojej postaci.
  -Toni Martin Poszukuje relacji z osobami z Syndykatu.
  -Hunter McAvoy Poszukuje osób do swojego własnego, prywatnego gangu.


 • Cookie
  Levi
  Lou
  Pravi


Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin
Autor Wiadomość
Admin


Wysłany: 2016-08-05, 18:44   Regulamin

PODSTAWOWE ZASADY FORUM

1. Pierwszą i najważniejszą zasadą jest fakt, że każdy użytkownik jest tutaj mile widziany. Możecie w każdej chwili napisać do administracji na PW/GG, jeśli nie rozumiecie jakiejś części forum.
2. Rejestracja na forum i rozpoczęcie gry jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
3. Złamanie regulaminu skutkuje otrzymaniem ostrzeżenia. Trzy ostrzeżenia są równoznaczne z blokadą konta. Oczywiście ostrzeżenia z każdego multikonta sumują się.
4. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników. Nie jesteśmy w stanie kontrolować wszystkiego, prawda?
5. Wymagamy tutaj podstawowych zasad kultury, więc wszystkie przejawy braku szacunku do innych osób będą egzekwowane. Szanujmy się nawzajem.
6. Wulgaryzmy są dozwolone, jednak zalecamy ograniczenie ich używania. Kierowane do innych użytkowników forum są stanowczo zabronione.
7. Wszelkie uwagi dotyczące przebiegu rozgrywki fabularnej, skargi, zażalenia dotyczące zmian wprowadzonych na forum umieszczamy w odpowiednim temacie bądź na PW/GG administracji. Shoutbox nie jest dobrym miejscem, do dyskutowania o takich rzeczach, ponieważ większość wiadomości najzwyczajniej znika/zakopuje się w innych rozmowach. Prosimy was o to, ponieważ chcemy wyjaśnić każdą kwestię, którą nam zarzucacie.
8. Aby rozpocząć grę na forum, musisz stworzyć Kartę Postaci w odpowiednim dziale i poczekać na jej akceptacje. Następnie wymagany jest temat z relacjami oraz informator. Po tym uzupełnij profil i voilà!
9. Każda osoba może dać propozycję wprowadzenia zmian na forum. Wystarczy napisać w TYM temacie.
10. Twój nickname na forum musi być imieniem i nazwiskiem twojej postaci.
11. Prawidłowy rozmiar avatarów to 200x320. Inne rozmiary nie są akceptowane. Jeśli masz problem ze stworzeniem go/rozmiarem, skontaktuj się z administracją. Pomożemy!
12. Wizerunek postaci musi przedstawiać realną osobę. Nie akceptujemy artów ani niczego w tym rodzaju. To samo tyczy się randomowych zdjęć z internetu. Musisz wybrać kogoś, kogo znasz (imię i nazwisko). Dostępność wizerunków można sprawdzić TUTAJ. Oczywiście musi też być on adekwatny do wieku naszej postaci!
13. Przed grą prosimy o zapoznanie się z samouczkiem. Z pewnością pomoże wam nieco bardziej odnaleźć się na forum!
14. Zabrania się reklamowania innych for poza tematem do tego przeznaczonym. Wszelkie reklamy umieszczone poza odpowiednim tematem będą usuwane, a jeśli reklamę w nieodpowiednim miejscu wstawi użytkownik otrzyma on ostrzeżenie.
15. Po dwóch tygodniach nieusprawiedliwionej nieobecności administracja ma prawo do uśmiercenia postaci.
16. Na forum bilokacja jest niedozwolona. Jednak każdy użytkownik może posiadać dowolną ilość prowadzonych retrospekcji. Są to gry fabularne, które odbywają się w czasie przeszłym.
17. Umieszczanie treści pornograficznych na forum jest stanowczo zabronione.
18. Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. O każdej zmianie użytkownicy będą natychmiastowo powiadamiani.
19. Na SB obowiązuje zakaz używania znaków z innych alfabetów niż te z literami diakrytyzowanymi. (Czyli nie piszemy cyrylicą, ani wszelkimi krzaczkami, bo SB rzuca fochem i się psuje)


ZASADY GRY

1. Dozwolone jest zabijanie i okaleczanie postaci innych graczy. To samo dotyczy używania nadprzyrodzonych zdolności. Każda z takich akcji musi jednak być wykonywana pod okiem Mistrza Gry - najlepiej uprzedzić administracje poprzez PW.
2. Czasem używanie umiejętności wiąże się z rzucaniem kostką. Wszystkie informacje o tym możecie przeczytać w TYM temacie.
3. Mistrz Gry może wejść do każdej rozgrywki według własnej woli. Ma to na celu urozmaicenie gry na forum. O obecność Mistrza Gry można również poprosić w temacie Mistrz Gry.
4. Pamiętajmy o ważnej zasadzie, dotyczącej metagamingu - jeśli wasza postać nie wie czegoś fabularnie, to tego nie wie i nie może tego używać w postach. Niestety nikt nie jest Bogiem. Jeśli ktoś powie wam coś na shoutboxie o swojej postaci, nie możecie użyć tej wiedzy w grze.
5. Na sb obowiązuje zakaz informowania o swoich przyszłych poczynaniach na fabule, oraz pytania administracji, czy Mistrza Gry o prawdopodobieństwo jakiejś akcji. Nie psujcie sobie i nam gry!
6. Oczywiście w postach dozwolone są przekleństwa w każdej formie, jednak prosimy o nie nadużywanie ich. Polski język jest pięknym językiem i z pewnością można opisać jakąś sprawę innymi epitetami niż te wulgarne. Jednocześnie w trosce o młodszych użytkowników fragmenty fabularne ze scenami erotycznymi należy oznaczać na początku posta w taki sposób - [+18]
7. W niektórych sesjach Mistrz Gry zastrzega sobie prawo do nadania limitu czasowego na odpowiedź na dany post. Wtedy też następuje np. kolejka 24h. Jeżeli jakaś postać nie odpowie przez określony czas, zostaje pomijana - wtedy przeważnie przez początkowe posty jest “ciągnięta” dalej. Jednak jeśli nie odpowiada przez dłuższy czas (np. kilka dni) postać może zostać pozostawiona w jakimś miejscu bądź odnieść kontuzję.
8. Mistrz Gry ma prawo kazać graczowi rzucić kostką podczas odgrywania danych akcji nawet, jeśli nie są one podane w spisie "Kiedy rzucamy kostką". Przeważnie jednak Mistrz Gry powiadamia, kiedy należy rzucić kostką nawet, jeśli przykład znajduje się w spisie.
9. Niektóre umiejętności mają swój limit czasowy (np. 2 kolejki). Niestosowanie się do limitów czasowych danych umiejętności może skończyć się ostrzeżeniem.
10. Gracze muszą rzucać kostkami w specjalnie przeznaczonym do tego temacie. Zabronione są rzuty w postach fabularnych. Po rzucie, należy zalinkować swój post i wkleić go do postu fabularnego. Zaś w poście z rzutem wstawić link do postu fabularnego.
11. Mistrz Gry ma prawo do rzutów w każdym temacie fabularnym.
12. Administrator ma prawo pisać jako Mistrz Gry ze swojego prywatnego konta, jeśli na początku postu napiszę "MG".
Ostatnio zmieniony przez Lounarie de Coudray 2017-02-23, 12:06, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Forum zostało otwarte 2016-15-08. Pomysł na nagłówek zaczerpnięty z Shine. Autorem systemu zakładek jest Noritoshi.
Strona wygenerowana w 0,033 sekundy. Zapytań do SQL: 11