• Kiedy stracisz wszystko, nikt się już z tobą nie liczy.
  Black is the color
  Nie, oni nie lękali się o dzieci, które mogły umrzeć. Nie martwili się pustką, którą miały po sobie pozostawić. Oni bali się nas – tych, którzy przeżyli.
 • Pryzmat:

  Nadszedł czas kolejnych zmian. Zniesienie obozów to był zaledwie początek. Prezydent Donovan po miesiącu od zwycięstwa w wyborach, podjęła kolejny spory krok w kierunku uwolnieniu uciśnionych psioników. "- Zdecydowałam, że zamykam projekt pryzmat. Psionicy, chociaż mają przewagę z mocami, to jednak dalej dzieci. Nie powinniśmy was wykorzystywać jako ochronę. Dlatego też wysyłam was na osiedle. Będziecie mieli tam zapewnione wszystko, co będzie potrzebne i będziecie mogli tam żyć bez strachu o jutro. - poinformowała ich dalej spokojnym tonem nie przerywając swojego wywodu, nawet jeśli usłyszała okrzyki protestu. Nie zamierzała się ugiąć. Już dosyć krzywdy wyrządzili tym dzieciakom. Starczy tego dobrego, pora im dać trochę wolności i chociaż namiastkę życia, które zostało im brutalnie wyrwane przez epidemię." W związku z powyższym członkowie biorący udział w projekcie, znanym pod nazwą Pryzmat zostali oddelegowani ze służby na zasłużony odpoczynek. Od teraz zamieszkają oni w niewielkim miasteczku położonym niedaleko Denver.

  Judith zamyka projekt Pryzmat.

 • Obecnie mamy styczeń 2023r.
  Odczuwalna temperatura to -19°C, pada śnieg i jest straszny mróz.

  Zachęcamy każdego do stworzenia swojego tematu z notatnikiem! Tutaj link!

  Pryzmat został zamknięty, a więc wszyscy znajdujący się w tej grupie, zostali przeniesieni do niezrzeszonych. Więcej dowiecie się w skrócie fabularnym!

  W Systemie co chwila pojawiają się nowe eventy! Zachęcamy do odwiedzenia tematu: LINK

  Do grona administracji dołączył Pravi.
  Odwiedźcie nas też na facebooku!

 • Bieżące poszukiwania:
  - Kira Krios szuka swojej dawnej drużyny z Ligi Dzieci, postacie muszą należeć do grupy Syndykat.
  - Shirei Shinoda szuka chętnych graczy do zarządu Syndykatu, którzy mogliby mieć z nim powiązania.
  - Lounarie de Coudray szuka chętnych graczy do relacji między postaciami.
  - Scarlett Kersey szuka sobie dziewczyny. Grupa to Syndykat.
  -Ceridwen Murray Poszukuje 1 osoby do byłego oddziału 7 z ligi dzieci.
  -Summer Dawson Poszukuje relacji dla swoich postaci.
  -Cora Wellworth Poszukuje pozytywnych relacji dla swojej postaci.
  -Eric Ainsworth Poszukuje kogoś aktywnego, chętnego do gry.

 • Cookie
  Levi
  Lou
  Pravi


Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowy słownik pojęć
Autor Wiadomość
Valerie Cadle


18

Czerwona
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png pryzmat-female http://i.imgur.com/gTiQdIs.png niezrzesz-female http://i.imgur.com/i3ry5YH.png liga-female http://i.imgur.com/wei1zSu.png

Wysłany: 2016-11-12, 18:03   Forumowy słownik pojęć
   Multikonta: MG, Willow, Lux


Liga dzieci
Organizacja, która powstała zaraz po wybuchu epidemii. Składała się z agentów PSI jak i dezerterów FBI czy armii USA. Była pod przywódctwem Johna Albana. Przede wszystkim zajmowała się ujawnianiem brudów rządu i buntami. Została jednak rozbita przez agentów CIA i rząd w 2022 roku. Ex-agenci Ligi zostali wcieleni do organizacji znanej jako Pryzmat.
Bialy szum
Dźwięk, emitowany z przerobionych głośników. Działa na pokolenie PSI, powodując zawroty głowy, utratę przytomności, krwotoki, bóle mięśni. Obezwładnia i najczęściej jest używany przez służby porządkowe, w momencie braku kontroli nad dziećmi. Możemy też spotkać zmodyfikowany Biały Szum, ten drugi nie obezwładnia zupełnie, a jedynie odbiera możliwość używania zdolności Psi. Ostatnią modyfikacją Białego Szumu jest przestawienie częstotliwości, aby działał tylko na dany kolor PSI.
Pandemonium
Organizacja mająca na celu zniszczyć rząd. Założycielce nie podoba się przedmiotowe traktowanie dzieci PSI oraz przedstawianie ich w niekorzystnym świetle. Uważa, że dzieciaki wcale nie są niebezpieczne, jeżeli ktoś sprawuje nad nimi odpowiednią kontrolę.
Pryzmat
Organizacja rządowa, która skupia w sobie dzieci przyjaciół prezydenta Graya. W 2022 roku dołączono do niej również ex-agentów Ligi i dzieci z łapanki. Obecnie zajmuje się przywróceniem USA dawnej świetności poprzez misje wywiadowcze i nie tylko. Dzieci tam są szkolone. Pryzmat słynie z luksusu i nowoczesnych technologii, kontrastujących z obecnym stanem kraju. Obecnie pryzmat zaczął przyjmować w swoje szeregi wszystkich psioników, którzy się do nich zgłoszą.
Rzad USA
Rząd zdecydował się na wysłanie dzieci do Obozów Rehabilitacyjnych niedługo po wybuchu epidemii. Odbierał je również potem w wieku 10 lat - czyli wtedy, kiedy ujawniały się zdolności Psi. Na jego czele stoi prezydent Joseph Gray i jest to jego druga kadencja. Obecnie kraj jest w rozsypce, jego polityka praktycznie upadła, z tego powodu Gray sprawuje dyktaturę.
Oboz rehabilitacyjny
Obozy, które powstały po to, by odizolować pokolenie PSI od społeczeństwa. W obozach dzieci przede wszystkim pracowały - szyły mundury dla żołnierzy czy pielęgnowały ogrody. Oczywiście było to kompletnie bezsensowne i było jedyne próbą wymyślenia im zajęcia. Nie były tam dobrze traktowane. Obozy zostały zamknięte po przejęciu władzy przez Judith Donovan.
Psi/Psionicy
Czyli dzieci u których objawiły się zdolności psioniczne. Przeważnie działo się to w wieku 10-14 lat. Takie dzieci, przed tym, odczuwały wszystkie symptomy OMNI, jednak nie umierały. Wirus mutował w nich, powodując paranormalne zdolności.
OWD
Inaczej Obozowisko Wolnych Dzieci. Zostało utworzone przez jedną z kobiet, która nie uważała, iż dzieci PSI są niebezpieczne. Poświęciła całe swoje życie, aby im pomagać. OWD było miejscem przyjaznym PSI. Nic nie mogło trwać wiecznie, założycielka obozu zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach, a kilka miesięcy później wszystko, nad czym pracowała całe swoje życie spłonęło. Do dziś nie wiadomo jak to się stało, ani kto podłożył ogień. OWD zostaje tylko wspomnieniem.
OMNI
Choroba, która dotknęła Stany Zjednoczone. To właśnie przez nią ponad 80% dzieci umarło. Jej symptomy to ogólne zmęczenie, wymioty, wysoka gorączka, kaszel, katar. Chorowały na nią dzieci w wieku 10-14 lat. Czasami zdarzało się, że przeżywały - wtedy objawiały się u niej zdolności psioniczne.
Obecny stan USA
Gospodarka kraju praktycznie upadła. Wiele osób straciło swoje domy i posady. W kraju panuje bieda i wiele jego obszarów zupełnie opustoszało. Ludzie wprowadzili się do swoich rodzin, żeby rachunki były mniejsze, tak więc jest też wiele opuszczonych domów. Nie działają szkoły i uniwersytety. Wiele sklepów zostało splądrowanych przez uciekinierów z obozów. Największe zaludnienie panuje w miastach - tam życie toczy się bardzo skromnie, jednak normalnie. Mimo to i tak przepełnione jest wiecznymi protestami i kłamstwami ze strony rządu. Psionicy są łapani tylko wtedy, gdy są niebezpieczni i odsyła się ich wtedy do wojska. Psionicy i tak nie mają gdzie wracać, stany są zniszczone kryzysem, a większa część rodzin nie żyje, albo bardzo ciężko ją znaleźć. Przestępczość w stanach jest bardzo wysoka. SSP jest pełno w każdym mieście, właśnie po to, żeby kontrolować pokolenie PSI, dlatego też dalej żadne rodziny nie chcą pomagać dzieciom, a już w szczególności obcym psionikom. W końcu żadna rodzina nie chce być w centrum zainteresowania SSP.
SSP
Czyli Siły Specjalne Psi. Jest to grupa wyszkolonych żołnierzy, którzy spędzili sporo czasu w obozach. Wiedzą, jak postępować z dzieciakami i przeważnie są bardzo okrutni. Podlegają pod rząd, jednak teraz, gdy sporo obozów opustoszało jest ich coraz mniej. W przeciwieństwie do normalnej armii USA, wiedzą, do czego zdolni są psionicy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Forum zostało otwarte 2016-15-08. Pomysł na nagłówek zaczerpnięty z Shine. Autorem systemu zakładek jest Noritoshi.
Strona wygenerowana w 0,026 sekundy. Zapytań do SQL: 9