Strona Główna  • Forum zostanie zamknięte w przeciągu kilku dni. Jeśli ktoś chciałby zatrzymać swoją kartę, to ma na to jeszcze trochę czasu. W tym miejscu chciałybyśmy podziękować wszystkim graczom za czas, jaki spędzili na forum tworząc je z nami.
    Dziękujemy - Administracja Caledonii.
    Obecnie na forum mamy luty, 2023 rok, -5 stopni celsjusza, lekkie opady śniegu.

  • Pryzmat: Nadszedł czas kolejnych zmian. Zniesienie obozów to był zaledwie początek. Prezydent Donovan po miesiącu od zwycięstwa w wyborach, podjęła kolejny spory krok w kierunku uwolnieniu uciśnionych psioników. - Zdecydowałam, że zamykam projekt pryzmat. Psionicy, chociaż mają przewagę z mocami, to jednak dalej dzieci. Nie powinniśmy was wykorzystywać jako ochronę. Dlatego też wysyłam was na osiedle. Będziecie mieli tam zapewnione wszystko, co będzie potrzebne i będziecie mogli tam żyć bez strachu o jutro. - poinformowała ich dalej spokojnym tonem nie przerywając swojego wywodu, nawet jeśli usłyszała okrzyki protestu. Nie zamierzała się ugiąć. Już dosyć krzywdy wyrządzili tym dzieciakom. Starczy tego dobrego, pora im dać trochę wolności i chociaż namiastkę życia, które zostało im brutalnie wyrwane przez epidemię. W związku z powyższym członkowie biorący udział w projekcie, znanym pod nazwą Pryzmat zostali oddelegowani ze służby na zasłużony odpoczynek. Od teraz zamieszkają oni w niewielkim miasteczku położonym niedaleko Denver.


Poprzedni temat «» Następny temat
Postęp fabularny
Autor Wiadomość
Mistrz Gry


Milion lat

Mistrz GryWysłany: 2016-09-03, 12:10   Postęp fabularny
   Multikonta: Admin


Warto wspomnieć, że na forum grupy przeplatają się a każda z nich ma własny ciąg fabularny. Byłoby dobrze, aby każdy, kto planuje rozpocząć grę w danej grupie i odgrywa, że był w niej od dłuższego czasu, zapoznał się z historią, która zostanie tutaj przedstawiona.
 
 
Mistrz Gry


Milion lat

Mistrz GryWysłany: 2016-09-03, 12:38   
   Multikonta: Admin


Liga Dzieci


2016-09-03

W Lidze nastały mroczne czasy. Czasy, w których agenci przestali bezdyskusyjnie wykonywać polecenia innych i nastał bunt. Bunt, który od razu został zgaszony pomieszczeniem zwanym Akwarium.
Żaden agent w Lidze nie ma prawa podważać jej motywów i działań. Wszystko ma działać jak w zegarku. Wszelkie odgięcia od normy będą sukcesywnie likwidowane. Ale czy na pewno?

Reszta agentów została wysłana na misje. Jedna z nich dotyczyła uratowania agentki Charlton, kolejna polegała na wyciągnięciu łączniczki Ligi z obozu rehabilitacyjnego. Ostatnia jednak przyniosła najwięcej szkód. Niby było to tylko zdobycie informacji o rozbudowach obozów, jednak oczywiście stało za tym coś jeszcze. Misja zdecydowanie poszła za łatwo. Zupełnie tak, jakby była przez kogoś ustawiona.
Dwa oddziały SSP zostały zepchnięte z dachu na obrzeżach Dallas.

"Zapewne cała sytuacja pozostanie na długo w pamięci mieszkańców tego miasta. Liga Dzieci jest organizacją terrorystyczną i to jest najlepszy tego przykład! To okrutni terroryści, którzy doprowadzili do śmierci wielu ludzi. Kolejne sabotaże. Wielu ciał jeszcze nie odnaleziono. Z miejsca zdarzenia, Therese Randford."

Wiadomości huczały o tym, co się stało. Nagrania z kamer przemysłowych, na których Alannah Carey i Alice Young biegają po dachu budynku rządowego pokazali kilkanaście razy w porannych i wieczornych wiadomościach. Był to kolejny sygnał dla zwykłych ludzi, że Liga wcale nie trudzi się pomocą. Liga jest organizacją terrorystyczną, którą trzeba stłamsić. Agenci to potwory, szkolone jedynie po to, by zabijać.

Inny obraz całej sytuacji przedstawiono w szeregach. Alban. Jeden z filarów, który utrzymywał cały ten cyrk mutantów w ryzach został aresztowany i oskarżony o współpracę z rządem. Sytuacja, która okazała się swoistą pułapką i naraziła życie i wizerunek Ligi jednoznacznie wskazywała na to, że lider organizacji współpracuje z CIA i wynosi poufne informacje. Skupienie się na tej części kraju, jak i nadanie tak wysokiego priorytetu misji "Szklany Sejf" było tylko i wyłącznie jego posunięciem. Ponoć znaleziono w jego zapiskach szyfrowane wiadomości, które wskazywały na to, że lider rzeczywiście utrzymywał kontakt z agentami CIA i przekazywał im informacje dotyczące działań Ligi. Został aresztowany i do czasu procesu zostanie w więzieniu w Bazie Ligi Dzieci.

Jednak co z innymi misjami? Masa agentów, którzy byli w tym czasie w terenie została odcięta od głównej bazy. Pozostawiono ich na lodzie, czasem w bardzo trudnych warunkach. Co jednak mają począć, skoro łączność między nimi kompletnie wysiadła? Nie mają pojęcia co stało się w szeregach Ligi i że ich lider został aresztowany. Jaki będzie miało to skutek dla misji, które w tym czasie wykonują?
Ostatnio zmieniony przez Valerie Cadle 2016-09-03, 12:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Valerie Cadle


18

Czerwona
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png pryzmat-female http://i.imgur.com/gTiQdIs.png niezrzesz-female http://i.imgur.com/i3ry5YH.png liga-female http://i.imgur.com/wei1zSu.png

Wysłany: 2016-09-30, 13:46   
   Multikonta: MG, Willow, Lux


Liga Dzieci/Pryzmat


Liga oficjalnie ogłosiła swoją upadłość od czasu, gdy Alban został wysłany do Kalifornijskiego więzienia stanowego. Był przestępcą - wrogiem kraju. Chociaż to i tak są "oficjalne dane" podawane przez rząd do informacji publicznej. Prawdopodobnie po prostu został on stracony w głębinach bazy Ligi Dzieci.

A teraz? Cała organizacja terrorystyczna działająca pod nazwą "Liga Dzieci" została rozbita. Jej członkowie zostali w większości pojmani przez rząd Stanów Zjednoczonych i przymusowo wcieleni do projektu zwanego "Pryzmat".
Liga była dla nich rzeczywiście kuszącym kąskiem. W szeregi Projektu, gdzie wcześniej miejsce zajmowały tylko bogate dzieci, przyjaciele rodziny prezydenckiej, wkroczyli doświadczeni agenci Psi. Małe maszyny do zabijania, idealnie przeszkolone do walki z rządem.
_________________


 
 
Kelly McCarthy19 lat

Niebieska Matka Teresa
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png niezrzesz-female http://i.imgur.com/i3ry5YH.png pandemonium-female http://i.imgur.com/6Rdj5zO.png lowcy-female http://i.imgur.com/RlDynJq.png owd-female http://i.imgur.com/baq9buf.png

Wysłany: 2016-10-09, 20:46   
   Multikonta: Szejn, Mistrz Gry, Cookie


Obozowisko Wolnych Dzieci


Obozowisko Wolnych Dzieci do czasu funkcjonowało bardzo dobrze. Do czasu... Wśród dzieci PSI zamieszkujących obóz znalazł się zdrajca, który umożliwił łowcom schwytanie większości z mieszkańców, po czym podłożył ogień w Obozie. Nie pozostało nic. Zgliszcza i popiół. W okolicy jeszcze długo unosił się swąd palonego plastiku i palonych ciał. Tak... Nie wszystkim udało się uciec. Była noc, więc większość mieszkańców spała w swoich przyczepach, niczego nieświadoma.

Udało się tylko nielicznym uciec bez szwanku. Byli oni po za obozem, a teraz? Teraz pozostało im znaleźć swój nowy dom, błąkając się po świecie.


Pandemonium


W internecie można odnaleźć stronę tej organizacji. Nie wiadomo o niej za wiele, ale dowodzi nim osoba, która też jest PSI. Gwarantuje ona pożywienie i nocleg w zamian za złożenie ślubów milczenia. Osoba, której stopa raz przekroczy próg domu, już nigdy nie może opuścić tego bardzo hermetycznego społeczeństwa. Osoby, które próbowały uciec... Zwykle nigdy się nie odnalazły. Nie wiadomo zbyt wiele, ale obietnice walki z rządem i opływanie w luksusach skutecznie przesłaniają trzeźwe myślenie.
 
 
Valerie Cadle


18

Czerwona
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png pryzmat-female http://i.imgur.com/gTiQdIs.png niezrzesz-female http://i.imgur.com/i3ry5YH.png liga-female http://i.imgur.com/wei1zSu.png

Wysłany: 2016-11-09, 22:38   
   Multikonta: MG, Willow, Lux


Pryzmat


Co może bardziej kochać prezydent Gray, niż swój stołek? Zapewne córki. Po wycieku informacji o badaniach w podziemiach Pryzmatu, dostęp do adrenaliny stał się o wiele łatwiejszy. Nic dziwnego, że była ona wstrzykiwana losowym osobom w celu wywołania skandali czy bójek. Niedługo po tym dostała się ona do krwi córki prezydenta, która bez żadnych problemów rozszyfrowała ojca i jego plany. Zresztą, nie tylko. Donavan, stojący na czele władz Pryzmatu postawił sprawę jasno - Lynn ma zniknąć z szeregów projektu w jedyny, właściwy sposób. Oczywiście, że Gray mógł się na to nie zgodzić. Władza to jednak skomplikowany konik i bardzo często należy postępować zgodnie z dobrem ogółu. Lynn jednak żyje. Gdzieś, tam. I jest żywym dowodem na kłamstwo prezydenta.

Pryzmat nigdy nie był dobrze przemyślanym miejscem. Co z tego, że mieli dobre zabezpieczenia, skoro prezydent to kłamca i lekkomyślny gnojek? Kto mógłby pomyśleć, że wcielanie tam kogo popadnie wreszcie doprowadzi do przemytu rebeliantów z Pandemonium i wykradnięciu kilku Psi? Liga Dzieci może ma kiedyś jeszcze jakąś szansę na odegranie się. Przynajmniej do tego doprowadził Joker, będąc swoistym kretem.

A potem żarty się skończyły. Gray został odsunięty od tego stanowiska, a częściową władzę przejęli bracia Donavan, chcąc, by Pryzmat stał się o wiele bardziej elitarnym miejscem. Czy im się uda? Tego nikt nie wie i każdy zapewne boi się nawet o tym pomyśleć. Gray pełni teraz jedynie funkcję reprezentacyjną, a w pierwszy dzień zmian, do Pryzmatu wkroczyli agenci CIA.
_________________


 
 
Kelly McCarthy19 lat

Niebieska Matka Teresa
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png niezrzesz-female http://i.imgur.com/i3ry5YH.png pandemonium-female http://i.imgur.com/6Rdj5zO.png lowcy-female http://i.imgur.com/RlDynJq.png owd-female http://i.imgur.com/baq9buf.png

Wysłany: 2016-11-28, 12:56   
   Multikonta: Szejn, Mistrz Gry, Cookie


Pandemonium


Pandemonium tętni życiem. Liczba członków wciąż rośnie w geometrycznym tempie. Pytanie tylko czy przyciąga ich obiecywana wolność i swoboda czy może lista życzeń, którą mogą spisać po dołączeniu? Dzieciaki PSI od zawsze musiały walczyć nawet o kawałek chleba, a tutaj obiecywano im wszystko, czego tylko sobie zażyczą.
Wielu nowych przeszło już śluby milczenia. Nie były one proste, ale w końcu to nie jest świat dla słabeuszy. Nasi PSI dzień w dzień doskonalą swoje umiejętności na nowoczesnej, świetnie wyposażonej sali treningowej i pracują w dobrze zaopatrzonym laboratorium, którego mógłby pozazdrościć niejeden ośrodek naukowy. Inni próbują swoich sił w terenie. Przeprowadzono udaną misję odbicia członkiń Pryzmatu, dzielni agenci pomimo ogromnego ryzyka przeprowadzili akcję sprawnie i wyszli z tego bez większego szwanku. Obecnie poszukujemy oddziału dziewczyn z dawnej Ligi, niestety większość zapadła się pod ziemię.
Odbyła się też pierwsza walka na arenie, która miała być jedynie próbą, nie pojedynkiem na śmierć i życie. Dochody z tego widowiska zostały przeznaczone na przygotowania do Nocy Oczyszczenia. Agenci wyszli z areny z wieloma obrażeniami, jednak udało im się przeżyć dzięki pomocy Anny.
Wielu z agentów poznało już smak adrenaliny, a to wszystko za sprawą Leliel, która zafascynowana działaniem umysłów PSI pod wpływem tej substancji zdecydowała się prowadzić badania na ten temat.
Niedawno przeprowadzono na nas sabotaż i zniszczono podziemia. Na szczęście opanowano sytuację i obeszło się bez wielkich szkód. Nikt nie wie co takiego znajdowało się w piwnicy, chociaż krąży na ten temat wiele plotek. Łowcy są podejrzewani o ten bestialski atak, w końcu całkiem niedyskretnie oznakowali po sobie teren. Pandemonium odniosło wielkie straty finansowe. Wszystkie prototypy i plany zostały zniszczone. Jednak póki co sytuacja jest pod kontrolą i podwojono jedynie liczbę ochrony. Póki co planujemy trochę rozrywki na balu z okazji halloween. Będzie zabójczo. O ile nagle rząd nie wlezie nam na głowę w poszukiwaniu córki prezydenta. Chwilowo nic nie pamięta, ale Leliel nad tym pracuje. Tylko czy tego nie pożałuje?
 
 
Valerie Cadle


18

Czerwona
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png pryzmat-female http://i.imgur.com/gTiQdIs.png niezrzesz-female http://i.imgur.com/i3ry5YH.png liga-female http://i.imgur.com/wei1zSu.png

Wysłany: 2016-12-19, 18:30   
   Multikonta: MG, Willow, Lux


Pryzmat


Harry Donavan nadal sprawuję władze w Pryzmacie, Henry zaś jest jego zastępcą. W wyniku tego, wielu Psioników zostało wysłanych na obowiązkowe szkolenia w CIA, w celu zwiększenia ich produktywności dla kraju. Niektórzy z nich nie pojechali tam z własnej woli, ale surowe, rygorystyczne zasady są najlepsze do uzyskania pożądanych efektów.
Wszyscy mają nadzieję, że w późniejszym czasie staną się oni młodymi agentami, przyszłością tego kraju.
A plany te sięgają bardzo daleko - począwszy od stworzenia specjalnej, elitarnej jednostki wojskowej, aż do wysłania siatki szpiegów CIA do innego kraju. Wielu agentów będzie również musiało zostać w Pryzmacie i tam pomóc w podjęciu kolejnych kroków.
- Wy, którzy tutaj stoicie. Daliście mi szansę. Obiecuję, że nie zostanie ona zmarnowana - mówi Judith Donavan.
Mimo iż kraj jest w kompletnej ruinie, to jakiekolwiek zasady polityczne muszą w nim panować. Wreszcie wejdzie ktoś nowy na miejsce prezydenta Graya i spróbuję poukładać rozsypane przez niego puzzle. Nie było tutaj miejsca na demokratyczne głosowanie, ponieważ nie było innych kandydatów. Gray z niechęcią oddał swoje przywileje, jednak skoro tego wymagało prawo, to ciężko było spodziewać się od niego czegoś innego. Zmiana we władzy jednak została przyspieszona przez parlament po tym, jak usłyszano postulaty Judith Gray.
- Nie pozwolę, aby Psionicy żyli w strachu - stwierdziła młoda pani prezydent na jednej z debat, które były puszczane w telewizji jak i na terenie całego Pryzmatu, a nawet w kompleksie akademii CIA.
I zrobiła to - skoro obiecała. Obozy, które zostały zbudowane przez prezydenta Graya opustoszały już całkowicie. Mimo swoich dawnych obietnic, mężczyzna pozostawił jeszcze kilka działających obozów. A pani Donavan postanowiła wywlec je na światło dzienne. Wszystkie dzieci z nich, zostaną przeniesione do organizacji zwanej jako Pryzmat, której skala zostanie znacznie powiększona.
- Nie wiemy jak mamy dziękować setkom Psioników, którzy zdecydowali się wstąpić w szeregi CIA. Gdy tylko ich służba dobiegnie końca, a zadanie które zostały im przydzielone skończą się, pozwolę im szczęśliwie wrócić do Pryzmatu, gdzie jest ich prawdziwy dom - obiecuje nowa pani Prezydent.
- Niech Pryzmat będzie prawdziwą społecznością, gdzie liczą się takie wartości jak szacunek czy lojalność. Od dziś każdy, kto tylko wyrazi chęć udziału w tej społeczności będzie do niej dopuszczony. Musimy przestać izolować się od dzieci, które naprawdę potrzebują naszej pomocy. Nie możemy zostawiać ich na pastwę losu, takie osoby później wybierają drogę przestępczą, co prowadzi do zamieszek i kradzieży. Nie pozwolimy na to! - dodała na kolejnej, innej debacie.
- Z tego względu dojdzie do rozbicia organizacji przestępczej, identyfikującej się jako “Łowcy”. Nie będzie już dochodziło do bezpodstawnych aresztowań dzieci, a następnie sprzedaży ich. Członkowie grupy zostaną uniewinnieni za współpracę z moim poprzednikiem, jednakże będą pod stałą kontrolą organów policyjnych, a Psionicy znajdujący się w ich szeregach - przeniesieni do Pryzmatu i wcieleni do armii. Nie będziemy łapać psioników, którzy wolą żyć na wolności. Do kraju wkroczy jednak więcej Sił Specjalnych Psi, którzy będą kontrolowali ich życia, by wiedzieć, czy nie zagrażają bezpieczeństwu obywateli. Owa jednostka nie będzie jednak kojarzona z bólem i cierpieniem. Pod wezwaniem nowego generała, Christophera Flynna, przeobrażą się w żołnierzy, którzy przede wszystkim będą nieśli pokój!- mówi nowa pani prezydent.
 
 
Valerie Cadle


18

Czerwona
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png pryzmat-female http://i.imgur.com/gTiQdIs.png niezrzesz-female http://i.imgur.com/i3ry5YH.png liga-female http://i.imgur.com/wei1zSu.png

Wysłany: 2016-12-22, 17:34   
   Multikonta: MG, Willow, Lux


Pryzmat/Łowcy


W pewną grudniową noc do siedziby łowców została wysłana grupa z Pryzmatu. W jej skład wchodził agent specjalny Calum Hedger, jednostka wojskowa połączona z kilkoma agentami CIA jak i oddział składający się z Psionków - Valerie Cadle, Sahir Nailah i Lux Bloomfield. Walka była wyrównana przez większą część czasu, jednak były agent Ligi Dzieci, Sahir Nailah o zdolnościach określanych jako Czerwone, dokonał podpalenia całego kompleksu. Niektórzy z Łowców uratowali się, jednak wielu z nich zginęło w gruzach budynku. Mimo iż Pryzmat proponował im pokojowe rozwiązanie, to zdecydowali się oni na walkę.

- Obywatele. Dzisiejszego dnia muszę poinformować was o przykrej sytuacji. Wczoraj w nocy doszło do... Rozbicia grupy przestępczej sygnującej się nazwą "Łowcy". Podczas akcji, nasz kraj poniósł wiele strat. Straciliśmy wielu żołnierzy, którzy oddali życie za bezpieczeństwo i lepszy świat dla Psioników - mówi Judith Gray.

Ponadto zdeklarowała się, że umożliwi każdemu agentowi, który nie chce podjąć się służby, szansę na wycofanie. Jednak wciąż namawia do walki o kraj i prawa Psioników.

- Ktoś musi zbudować lepszy świat. Wierzę, że będziemy to my - dodaje.
_________________


 
 
Kelly McCarthy19 lat

Niebieska Matka Teresa
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png niezrzesz-female http://i.imgur.com/i3ry5YH.png pandemonium-female http://i.imgur.com/6Rdj5zO.png lowcy-female http://i.imgur.com/RlDynJq.png owd-female http://i.imgur.com/baq9buf.png

Wysłany: 2017-01-10, 13:18   
   Multikonta: Szejn, Mistrz Gry, Cookie


Pandemonium


Bal okazał się być krwawą imprezą, na której nie zabrakło specjalnych pokazów i śmierci kilkorga z członków. Szefowa przybytku zorganizowała bal, aby pokazać Psionikom, że normalne życie jest na wyciągnięcie ręki. Wspaniałe suknie, drogie garnitury, alkohol i jedzenie. To wszystko miało być swoistą obietnicą, że tak będzie wyglądać ich życie, kiedy tylko dojdą do władzy. Nic nie wskazywało na to, aby impreza miała zakończyć się nagłym upadkiem Pandemonium. Niektórzy jednak nie byli po stronie Leliel, jedynie dobrze grając jej sojuszników. Podczas gdy kobieta uwolniła z piwnic hybrydy, aby ponownie sprawdzić oddanie swoich podwładnych, w ścianach budynku zostały umieszczone ładunki wybuchowe. Ewakuowano wszystkich PSI do autobusu na tyły budynku. Pozostało dwadzieścia minut do samego wybuchu, a żadne nie wiedziało dlaczego właściwie wyjeżdżają. Do czasu...

Jeden z członków Pandemonium, powracając z misji został zaatakowany przez grupę zwiadowczą innej grupy. Czy to zwiastuje krwawy koniec PSI?

Podczas trwania balu Liam Carpenter nie był jedyną ofiarą. Zginęła również córka prezydenta, która przecież mogła być cenną zdobyczą w rękach tych, którzy chcieliby rozwalić rząd. Joyce Foley stracił dłoń, ale nawet to nie powstrzymało go przed zadaniem ostatecznego ciosu w samo serce organizacji. Leliel pokazała być może zbyt dużo i przypłaciła za swoje błędy własnym życiem.

Teraz jedynym ratunkiem okazał się być autobus pełen pijanych PSI, który zmierza… Właściwie donikąd.
 
 
Kelly McCarthy19 lat

Niebieska Matka Teresa
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png niezrzesz-female http://i.imgur.com/i3ry5YH.png pandemonium-female http://i.imgur.com/6Rdj5zO.png lowcy-female http://i.imgur.com/RlDynJq.png owd-female http://i.imgur.com/baq9buf.png

Wysłany: 2017-01-11, 13:15   
   Multikonta: Szejn, Mistrz Gry, Cookie


Systema

W drugiej połowie XIX wieku w czasie wielkiej gorączki złota zbudowane zostały podziemne tory kolejowe łączące podnóże szczytu Pikes Peak z okolicznymi miasteczkami, wykorzystywane były głównie w celach transportowych. Inwestycja ta okazała się jednak niedochodowa. Nieprzemyślane plany i pieniądze wpakowane w błoto, dość szybko pogrążyły w długach twórcę tego pomysłu. Gdy pokaźniejsze złoża złota wyczerpały się, kolej na tym terenie popadła w ruinę. Projekt został porzucony i na wiele lat odszedł w zapomnienie.

Wiele lat później został wydany nakaz rozbiórki nieużywanych tuneli, które (podobno) niekorzystnie wpływały na środowisko naturalne. W rzeczywistości tereny te zostały przejęte przez rosyjską mafię, która rozpoczynała swoją działalność przemytniczą w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystując istniejące już podziemne tunele, odnowili tory i znacznie je przedłużyli. Okoliczna ludność została przesiedlona na inne tereny, a w górze Pikes Peak wydrążone zostały ogromne jaskinie i ciągnące się kilometrami korytarze.

Główna baza, czyli siedlisko mieszkalne i pomieszczenia magazynowe, stanowi schron, będący w stanie pomieścić nawet do dwustu osób. Wejście do niego prowadzi przez komorę z systemem filtracyjnym, oczyszczającym powietrze ze skażeń biologicznych i chemicznych.
Najbezpieczniejsza jest część mieszkalna, gdzie grubość ścian zewnętrznych sięga do trzech metrów. Na jej wnętrze składa się kilka pięter. Licząc od góry: dwa pierwsze użytku publicznego, znajdują się tam pokoje, jednostki sanitarne i gastronomiczne, pomieszczenia gospodarcze typu pralnie i suszarnie, a nawet świeżo odnowione obiekty rekreacyjne oraz jeden niewielki punkt medyczny. Dostęp do niższych jednostek wymaga posiadania karty autoryzacji i specjalnego upoważnienia, oddzielnego na każde piętro.
Na kolejnym znajduje się oddział szpitalny, główna siedziba jednostki zarządzającej, wyposażona w najnowsze technologiczne rozwiązania oraz warsztaty i duża powierzchnia udostępniana psionikom, między innymi do treningów. Niższe piętro to specjalna szklarnia, gdzie hodowane są warzywa, magazyny żywności i studnie głębinowe. Na ostatnim, najniższym, znajduje się główna maszyneria umożliwiająca życie pod ziemią, między innymi systemy ocieplania, wentylacyjne, filtrujące powietrze. Między piętrami można poruszać się zarówno schodami, jak i trzema windami towarowymi. Każdy poziom łączy się specjalnym zaworem z magazynem, używanie ich jest jednak surowo zabronione.
Obok budynku głównego, znajduje się ogromna hala o podobnej konstrukcji. Ta część dostępna jest tylko uprzywilejowanej grupie osób, które podpisały cyrograf, oddając swoje ciało i serce ruskiej mafii. Przechowywane są tu towary hurtowo sprowadzane z Rosji, a następnie sprzedawane dalej. Broń, narkotyki, elektronika, a nawet pojazdy mechaniczne, a wszystkie oznaczone symbolem Systemy.
Obydwa budynki zbudowane zostały w wydrążonych jaskiniach w samym środku góry Pikes Peak.

SZLAK PRZEMYTNICZY.
Szlak rozpoczyna się w mieście Colorado Springs, biurze mafijnej rodziny. Z budynku prowadzi autostrada wokół góry, rozwidla się w kierunku jej podnóża, gdzie zmienia się w drogę gruntową, prowadzącą do prostego i zaniedbanego gospodarstwa. Służy ono jako przykrywka dla stacji pociągowej. Kolej ta jest jedynym środkiem transportu, jakim można się dostać do głównej bazy w Pikes Peak, posiada cztery stacje: Chatka, Baza, Magazyn oraz Transport. Do ostatniej stacji można dostać się tą samą autostradą, która okrąża górę.

Na drugą część całego kompleksu, tę znajdującą się na powierzchni składają się dwa budynki oddzielone od siebie o prawie 30 mil. Pierwszy z nich znajdujący się w Colorado Springs w swojej piwnicy utrzymuje biuro działalności braci Yuriev, w którym dochodzi do wymiany informacji, transakcji kupna i sprzedaży oraz jest miejscem, gdzie można wynająć ochronę w postaci psioników. Nad biurem kręci się inny interes, bardziej służący jako źródło uciech seksualnych wybrednych klientów, a nad wszystkim czuwa Łysy Borys.
Drugi budynek, do którego dostanie się wymaga prawie dwugodzinnej jazdy wybudowany został u podnóża góry Pikes Peak. Chatka służy jedynie jako przystanek do dalszej podróży. Kryje ona bowiem przejście do podziemnej stacji kolejki, jedynej drogi, którą można się dostać do głównej bazy. Zamieszkała jest ona przez rosyjskiego pustelnika o imieniu Wladimir.
 
 
Valerie Cadle


18

Czerwona
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png pryzmat-female http://i.imgur.com/gTiQdIs.png niezrzesz-female http://i.imgur.com/i3ry5YH.png liga-female http://i.imgur.com/wei1zSu.png

Wysłany: 2017-01-17, 22:58   
   Multikonta: MG, Willow, Lux


Wszystkie grupy
Nikt nie wie skąd Psionicy wzięli się na świecie i raczej nikogo na tym poziomie to specjalnie nie obchodzi. Wszyscy byli na jednym etapie - zrozumieli, że są równymi wobec siebie potworami, a drążenie tego, czy ktoś zesłał na nich ten omen czy jest to tylko zrządzenie losu jest bezsensowne. Byli tacy sami i jedyne czym się różnili to typ umiejętności. Ale to było nieważne, bo w każdym przypadku, każdy kolor identycznie rujnował swoje normalne dotychczas życie. Każdy musiał się przyzwyczaić do tego, że wszystko było inne, że dysponowali czymś, co jednocześnie było darem jak i utrapieniem. No ale przede wszystkim wielką odpowiedzialnością.

Myśleli, że chociaż wiedzą minimalnie na czym stoją. Minęło przecież siedem lat, wiedzieli na co mogą sobie pozwolić a na co nie. Jednak coś, co cały czas się zmienia nie daje większych szans na jakąkolwiek stabilność. Co, jak w pewnym momencie zmutują tak, że wybiją się wzajemnie? Nikt nie ma na to pewności, jednak jedno jest pewne - utracili kontrolę. I wirus zaczyna poważnie mutować po raz pierwszy.

____

W związku z wprowadzeniem nowych umiejętności dla kolorów, proponujemy wam odegranie owego postępu fabularnego w swoich postach. Każdy, kto podrzuci komuś z administracji na PW/GG link z odegraniem mutacji czy odkryciem nowych zdolności, otrzyma dodatkowy jeden punkt. Wiadomo, że żeby odblokować nowe zdolności musicie mieć jeden punkt wolny.
Za ciekawsze odegrania (bardziej wpływające na otoczenie, inne postacie) zostaniecie nagrodzeni dwoma punktami. Miłej gry!
 
 
Ceridwen Murray21 lat

Kurczaczek
systema-female http://i.imgur.com/qSptghe.png syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png

Wysłany: 2017-03-12, 20:12   
   Multikonta: Lounarie; Annabeth; Mistrz Gry


Pryzmat


Nadszedł czas kolejnych zmian. Zniesienie obozów to był zaledwie początek.
Prezydent Donovan po miesiącu od zwycięstwa w wyborach, podjęła kolejny spory krok w kierunku uwolnieniu uciśnionych psioników.
    - Zdecydowałam, że zamykam projekt pryzmat. Psionicy, chociaż mają przewagę z mocami, to jednak dalej dzieci. Nie powinniśmy was wykorzystywać jako ochronę. Dlatego też wysyłam was na osiedle. Będziecie mieli tam zapewnione wszystko, co będzie potrzebne i będziecie mogli tam żyć bez strachu o jutro. - poinformowała ich dalej spokojnym tonem nie przerywając swojego wywodu, nawet jeśli usłyszała okrzyki protestu. Nie zamierzała się ugiąć. Już dosyć krzywdy wyrządzili tym dzieciakom. Starczy tego dobrego, pora im dać trochę wolności i chociaż namiastkę życia, które zostało im brutalnie wyrwane przez epidemię.

W związku z powyższym członkowie biorący udział w projekcie, znanym pod nazwą Pryzmat zostali oddelegowani ze służby na zasłużony odpoczynek. Od teraz zamieszkają oni w niewielkim miasteczku położonym niedaleko Denver.
_________________ 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Forum zostało otwarte 2016-08-15. Pomysł na nagłówek zaczerpnięty z Shine. Autorem systemu zakładek jest Noritoshi.
Strona wygenerowana w 0,075 sekundy. Zapytań do SQL: 10