Strona Główna  • Forum zostanie zamknięte w przeciągu kilku dni. Jeśli ktoś chciałby zatrzymać swoją kartę, to ma na to jeszcze trochę czasu. W tym miejscu chciałybyśmy podziękować wszystkim graczom za czas, jaki spędzili na forum tworząc je z nami.
    Dziękujemy - Administracja Caledonii.
    Obecnie na forum mamy luty, 2023 rok, -5 stopni celsjusza, lekkie opady śniegu.

  • Pryzmat: Nadszedł czas kolejnych zmian. Zniesienie obozów to był zaledwie początek. Prezydent Donovan po miesiącu od zwycięstwa w wyborach, podjęła kolejny spory krok w kierunku uwolnieniu uciśnionych psioników. - Zdecydowałam, że zamykam projekt pryzmat. Psionicy, chociaż mają przewagę z mocami, to jednak dalej dzieci. Nie powinniśmy was wykorzystywać jako ochronę. Dlatego też wysyłam was na osiedle. Będziecie mieli tam zapewnione wszystko, co będzie potrzebne i będziecie mogli tam żyć bez strachu o jutro. - poinformowała ich dalej spokojnym tonem nie przerywając swojego wywodu, nawet jeśli usłyszała okrzyki protestu. Nie zamierzała się ugiąć. Już dosyć krzywdy wyrządzili tym dzieciakom. Starczy tego dobrego, pora im dać trochę wolności i chociaż namiastkę życia, które zostało im brutalnie wyrwane przez epidemię. W związku z powyższym członkowie biorący udział w projekcie, znanym pod nazwą Pryzmat zostali oddelegowani ze służby na zasłużony odpoczynek. Od teraz zamieszkają oni w niewielkim miasteczku położonym niedaleko Denver.


Poprzedni temat «» Następny temat
Nocna praca
Autor Wiadomość
Kyle Lewis


17

Zielony
Wysłany: 2016-11-24, 15:28   Nocna praca
   Multikonta: Brak


Kto: Kyle i Val (MG)
Czas: Wieczór pierwszego dnia w obozie CIA.
Miejsce: Pokój Kyle'a w ośrodku CIA.

Pokój nie był niczym specjalnym. Cztery ściany, jedno małe okienko, pojedyncze łózko, szafka nocna i półki na ubrania. O dziwo, drzwi miały zamek. Kyle odłożył torbę i usiadł na łóżku. Spodziewał się jakiegoś wspólnego baraku, w którym będzie musiał kryć się z kontrabandą, a tak wystarczyło tylko sprawdzić, czy nigdzie nie ma podsłuchów, albo kamer. Chłopak wstał i zaczął porządnie się za nimi rozglądać. Rozbebeszył łóżko, obmacał materac, poduszki oraz koc. Z każdej strony obejrzał szafkę, a także półki. Dopiero, kiedy upewnił się że pokój był "czysty", a bałagan którego narobił został uporządkowany, wyciągnął z torby sportowej ubrania. Pod solidną warstwą ciuchów z Pryzmatu, leżało egzoramię. Kyle położył je na łóżku, natychmiast obok niego pojawił się telefon i jakieś kable. Chłopak ziewnął przeciągle podłączając smartfon do ramenia.
jOsie. Zwrócił się do SI używając soczewki. Od dzisiaj zaczniemy prowadzić bazę personaliów z jakimi ja i John mamy kontakt. Stwórz w swojej pamięci zaszyfrowany plik, w którym będziemy przechowywać te dane i zaktualizuj go o dzisiejszy dzień i Twoją pamięć. Nakazał jej komunikując się z nią bez wypowiedzenia słowa i grzebiąc w diagnostyce ramienia. Miał wiele pytań do sztucznej inteligencji, niestety wiedział że nie na wszystkie komputer będzie w stanie odpowiedzieć.
Czym jest Pryzmat?
Którzy PSI są również na szkoleniu?
_________________
Ekwipunek: Egzoramię z tarczą magnetyczną, smartfon, kable, infosoczewka
 
 
Valerie Cadle


18

Czerwona
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png pryzmat-female http://i.imgur.com/gTiQdIs.png niezrzesz-female http://i.imgur.com/i3ry5YH.png liga-female http://i.imgur.com/wei1zSu.png

Wysłany: 2016-11-26, 14:01   
   Multikonta: MG, Willow, Lux


Jak ktoś ma nosa do takich rzeczy, to z pewnością wywęszy kamery i podsłuchy, które są zamontowane w ich pokojach. Jednak rany, co w tym dziwnego? W końcu byli w bazie wojskowej a szkolenie było bardzo istotne. Można było to też podciągnąć pod jakieś sprawy związane z bezpieczeństwem i tak dalej. Więc jest to zupełnie normalne tutaj. Pokój jednak był "czysty" na tyle, by popisać z jOsie. Kyle nie musiał martwić się wykryciem czy czymś innym. Jednak wyjmowanie takich przedmiotów jak ramie nie było wskazane. Soczewki nie dało się wykryć kamerami. Mógł spokojnie napisać coś przy użyciu fal mózgowych, a genialny wynalazek bez przeszkód informował SI o zadanym pytaniu. Czasami jednak, gdy chłopak był rozproszony jakąś rzeczą, program pisał to, o czym myślał w danym momencie. Zabawne.
SI potwierdziła polecenie i wykonała to w kilka sekund. Po chwili chłopak uzyskał odpowiedź:
'Pryzmat jest organizacją rządową w której mieszkacie. Mieści się w stanie Massachusetts na jednej z wysp położonej na oceanie Atlantyckim. Pryzmat jest własnością Josepha Graya, gdzie osiedlił panienki Gray jak i swojego syna Richarda. Ponadto w kompleksie znalazło się również miejsce dla innych przyjaciół rodziny. Pryzmat jednak nie działa tak, jakie było jego początkowe założenie. Miał być schronem na czas epidemii, a stał się kolejnym departamentem. Agenci, których zrzeszył Pryzmat byli wykorzystywani do różnych zadań - w większości się nie sprawdzali. Kyle, wprowadzono do mnie informacje personalne na temat zapytania "Pryzmat" - czy chciałbyś je usłyszeć?"
Ho, ho. Od kiedy SI zaczęła pytać o informacje personalne? z pewnością jedną z nich było "dupek" przyklejone do informacji o Donavanie. Teraz jednak jOsie postanowiła być bardziej profesjonalna i informować Kyle'a które informacje są napisane mniej subiektywnie a które bardziej.
"Obecnie z Tobą są następujący agenci: Gray Richard, niebieski, Nailah Sahir, czerwony, Sheridan Averly, pomarańczowa, Martin Toni, żółta, Hunt Carter, niebieska. Lista ta ma zostać uzupełniona o jeszcze kilka osób. Czy chciałbyś ją zmienić?"
Czy chciałby co? Mógł kogoś dodać, kto zostanie zabrany z Pryzmatu na szkolenie? Tylko jakie miałoby to konsekwencje?

--------
Bez spin - jeśli chcesz kogoś to dogadaj się z nim na PW.
Możesz zwerbować dowolnego NPC'a z Pryzmatu (Lux/Lilian itd. )
_________________


 
 
Kyle Lewis


17

Zielony
Wysłany: 2016-11-28, 23:29   
   Multikonta: Brak


Wsłuchując się w wyjaśnienia SI, Kyle kończył diagnostykę ramienia. Wszystko działało bez zarzutu, nic w konstrukcji się nie odłączyło. Chłopak odłożył zabawkę do torby, po czym ułożył ją starannie pod łóżkiem. Na razie nie był śpiący, kąpiel też mogła poczekać w obliczu kopalni informacji jaką miał... w oku. Lynn Gray naprawdę mu zaimponowała tworząc jOsie i soczewkę, nic dziwnego że laboratorium bez jej opieki wyglądało tak jak wyglądało.
Tak, chciałbym usłyszeć informacje personalne. Czy wprowadziła je Twoja twórczyni? Q rozłożył się wygodnie na łóżku czekając na dalsze wyjaśnienia. Myślał wciąż o tym jak SI została zaprojektowana. Czy jej twórczyni wlała trochę swojej osobowości w zachowania systemu? Czy może po prostu władowała w jOsie mnóstwo kodu nadającego jej taki, a nie inny charakter? Z tych przemyśleń wyrwało go wymienianie nazwisk. Zapamiętał je starannie wszystkich, wraz ze zdjęciami pokazywanymi na soczewce, a potem szczena mu opadła kiedy dowiedział się, że może wprowadzać zmiany w liście. Zerwał się natychmiast.
Nie, nie chcę jej zmieniać. Co jeszcze mogę zmodyfikować w działaniu Pryzmatu za Twoją pomocą? O mało się nie zaczął ślinić, na myśl o tym ile mógłby się dowiedzieć, albo zmienić w rządowym ośrodku. Mógłby pomóc Johnowi wejść do podziemi!
_________________
Ekwipunek: Egzoramię z tarczą magnetyczną, smartfon, kable, infosoczewka
 
 
Valerie Cadle


18

Czerwona
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png pryzmat-female http://i.imgur.com/gTiQdIs.png niezrzesz-female http://i.imgur.com/i3ry5YH.png liga-female http://i.imgur.com/wei1zSu.png

Wysłany: 2016-11-29, 01:29   
   Multikonta: MG, Willow, Lux


Wprowadziła je Layla Gray - odezwała się SI, korygując myśli tego pacana. Jak on mógł pomyśleć, że to nie Layla jest prawdziwym geniuszem Pryzmatu? Kyle mógł łatwo wywnioskować to, że... Może to Layla jest trzecią osobą posiadającą soczewkę? W życiu każdego geniusza przychodził ten moment, w którym przestawał on się podpisywać tajnymi inicjałami i miał w sobie trochę pychy. Która wypływała w ten sposób, że niewygodne informacje wprowadzone przez córkę Graya ujrzały wreszcie światło dzienne. Mimo to Layla dumnie się pod tym podpisywała. Bo to ona. Ona stworzyła jOsie i jej bazę danych. Może te usta wcale nie do końca "milczą jak grób"? To jednak jedyna informacja, którą dało się uzyskać o pannie Gray.
'Wiele dzieciaków niezbyt dobrze poradziło sobie z warunkami panującymi w Pryzmacie i po prostu zostały z niego usunięte. Czasem wydaje mi się, że mój ojciec to morderca' - powiedziała SI, nieco mniej naturalnym głosem niż zwykle. Zielona musiała sporo ryzykować, dając obcym swoją soczewkę. Dzieląc się z nimi tak prywatnymi emocjami i odczuciami, płynącymi prosto z serca. Było to lekko niepokojące, jednak zrozumiałe. SI jednak nie skończyła:
'Dzieci, które nie potrafiły radzić sobie ze swoimi umiejętnościami zostały odesłane do obozów. Ich rodziny o tym nie wiedzą. To straszne, prawda jOsie?'
Było to coś jak audiolog, który prowadziła Layla i który został wprowadzony jako 'dopiski' do bazy danych dotyczących jakiegoś hasła.
'Nie wiem, John. Moja twórczyni uczyniła mnie przydatną w różnych sytuacjach. Jednak nie określiła ich z góry. Wszystko zależy od tego, kto i w jaki sposób wprowadzi dane. Jeśli zostaną one przekazane przez sieć Pryzmatu, mogę nimi dowolnie operować"
Elektryczne zamki? Czemu nie.
_________________


 
 
Kelly McCarthy19 lat

Niebieska Matka Teresa
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png niezrzesz-female http://i.imgur.com/i3ry5YH.png pandemonium-female http://i.imgur.com/6Rdj5zO.png lowcy-female http://i.imgur.com/RlDynJq.png owd-female http://i.imgur.com/baq9buf.png

Wysłany: 2016-12-21, 21:39   
   Multikonta: Szejn, Mistrz Gry, Cookie


zamykam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Forum zostało otwarte 2016-08-15. Pomysł na nagłówek zaczerpnięty z Shine. Autorem systemu zakładek jest Noritoshi.
Strona wygenerowana w 0,063 sekundy. Zapytań do SQL: 10