Strona Główna  • Forum zostanie zamknięte w przeciągu kilku dni. Jeśli ktoś chciałby zatrzymać swoją kartę, to ma na to jeszcze trochę czasu. W tym miejscu chciałybyśmy podziękować wszystkim graczom za czas, jaki spędzili na forum tworząc je z nami.
    Dziękujemy - Administracja Caledonii.
    Obecnie na forum mamy luty, 2023 rok, -5 stopni celsjusza, lekkie opady śniegu.

  • Pryzmat: Nadszedł czas kolejnych zmian. Zniesienie obozów to był zaledwie początek. Prezydent Donovan po miesiącu od zwycięstwa w wyborach, podjęła kolejny spory krok w kierunku uwolnieniu uciśnionych psioników. - Zdecydowałam, że zamykam projekt pryzmat. Psionicy, chociaż mają przewagę z mocami, to jednak dalej dzieci. Nie powinniśmy was wykorzystywać jako ochronę. Dlatego też wysyłam was na osiedle. Będziecie mieli tam zapewnione wszystko, co będzie potrzebne i będziecie mogli tam żyć bez strachu o jutro. - poinformowała ich dalej spokojnym tonem nie przerywając swojego wywodu, nawet jeśli usłyszała okrzyki protestu. Nie zamierzała się ugiąć. Już dosyć krzywdy wyrządzili tym dzieciakom. Starczy tego dobrego, pora im dać trochę wolności i chociaż namiastkę życia, które zostało im brutalnie wyrwane przez epidemię. W związku z powyższym członkowie biorący udział w projekcie, znanym pod nazwą Pryzmat zostali oddelegowani ze służby na zasłużony odpoczynek. Od teraz zamieszkają oni w niewielkim miasteczku położonym niedaleko Denver.


Poprzedni temat «» Następny temat
Kira Krios
Autor Wiadomość
Kira Krios21 lat

Pomarańczowa
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png

Wysłany: 2016-12-23, 13:46   Kira Krios
   Multikonta: Carter H.; Xanthe O.; Aithne H.


Wolne punkty: 4

Posiadane umiejętności:

Umiejętność dla wszystkich: możliwość czytania w myślach. Jeśli jakaś osoba myśli o czymś, pomarańczowy może dowiedzieć się o czym. Pomarańczowy potrafi telepatycznie przekazać informacje dla innego człowieka bądź osoby Psi (jednostronnie). Dwóch pomarańczowych może komunikować się telepatycznie(czyli drugi pomarańczowy może mu odpowiedzieć).


Wpływanie na innych - Pomarańczowy potrafi “zmusić” jakąś osobę bądź całą grupę (nie większą niż dziesięć person) do wykonania jakiejś czynności bądź powiedzenia tego, co sobie wyobrazi. Jeśli pomarańczowy po rzucie kostką przekona kogoś z innym kolorem do użycia którejś z umiejętności, którą dana osoba posiada, to takie użycie umiejętności zawsze się udaje. Umiejętność ta nie wymaga to dotykania. Po dwóch postach efekt zaczyna słabnąć.
POZIOM 4

Manipulacja wspomnieniami - Niebieski potrafi przenosić przedmioty o różnej wadze jak i ludzi na różne odległości. Oczywiście w grę wchodzi również wyrywanie innym osobom różnych przedmiotów. Użytkownik tej umiejętności może przenosić nie więcej niż dziesięć osób jednocześnie. Oczywiście tyczy się to również samochodów - Niebieski będąc w nieodpalonym samochodzie potrafi przez piętnaście minut sprawić, że pojazd porusza się w dowolnym kierunku (co odpowiada 2 postom fabularnym).
POZIOM 3

Paraliż - Niebiescy na małym obszarze w którym się znajdują potrafią zakłócić działanie grawitacji - Wszystkie obiekty na danym terenie - ludzie, a nawet domy, unoszą się do góry. Jest to jednak ograniczone - może trwać nie więcej niż jedną kolejkę postów. Działa to dokładnie przez pięć sekund. Ponadto mogą zmniejszyć grawitację, która utrudnia poruszanie się.
POZIOM 2

Mentalna bariera - Pomarańczowy potrafi stworzyć w swojej głowie barierę, która jest w stanie zablokować słabsze ataki, lub utrudnić/spowolnić silniejsze. Gdy drugi Pomarańczowy próbuje wejść nam do głowy lub coś namieszać, możemy rzucić dla tej umiejętności. Jeżeli poziom stosowanej na nas umiejętności jest wyższy niż nasz poziom bariery, a my sukcesywnie rzucimy dla bariery - dochodzi tylko do niewielkich szkód (to wyznaczają już gracze między sobą lub Mistrz Gry). Czyli np. wykasowanie tylko niektórych wspomnień i tak dalej. Jednak jeżeli nasz poziom obrony jest wyższy niż poziom stosowanej na nas umiejętności i uda nam się rzucić sukcesywnie dla bariery - bronimy się przed atakiem.
POZIOM 1
Ostatnio zmieniony przez Kira Krios 2017-03-10, 19:52, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Kelly McCarthy19 lat

Niebieska Matka Teresa
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png niezrzesz-female http://i.imgur.com/i3ry5YH.png pandemonium-female http://i.imgur.com/6Rdj5zO.png lowcy-female http://i.imgur.com/RlDynJq.png owd-female http://i.imgur.com/baq9buf.png

Wysłany: 2017-01-23, 14:53   
   Multikonta: Szejn, Mistrz Gry, Cookie


Pomimo wprowadzonych zmian w umiejętnościach, twój informator był poprawny. Zerknij w nowości, może znajdziesz coś, na co będziesz chciała przeznaczyć kolejne punkty. :szeryf:
 
 
Kira Krios21 lat

Pomarańczowa
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png

Wysłany: 2017-01-30, 13:28   
   Multikonta: Carter H.; Xanthe O.; Aithne H.


- 1 punkt na pierwszy poziom umiejętności: Mentalna bariera
 
 
Ceridwen Murray21 lat

Kurczaczek
systema-female http://i.imgur.com/qSptghe.png syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png

Wysłany: 2017-03-10, 19:43   
   Multikonta: Lounarie; Annabeth; Mistrz Gry


+4 za autobus
_________________ 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Forum zostało otwarte 2016-08-15. Pomysł na nagłówek zaczerpnięty z Shine. Autorem systemu zakładek jest Noritoshi.
Strona wygenerowana w 0,056 sekundy. Zapytań do SQL: 10