Strona Główna  • Forum zostanie zamknięte w przeciągu kilku dni. Jeśli ktoś chciałby zatrzymać swoją kartę, to ma na to jeszcze trochę czasu. W tym miejscu chciałybyśmy podziękować wszystkim graczom za czas, jaki spędzili na forum tworząc je z nami.
    Dziękujemy - Administracja Caledonii.
    Obecnie na forum mamy luty, 2023 rok, -5 stopni celsjusza, lekkie opady śniegu.

  • Pryzmat: Nadszedł czas kolejnych zmian. Zniesienie obozów to był zaledwie początek. Prezydent Donovan po miesiącu od zwycięstwa w wyborach, podjęła kolejny spory krok w kierunku uwolnieniu uciśnionych psioników. - Zdecydowałam, że zamykam projekt pryzmat. Psionicy, chociaż mają przewagę z mocami, to jednak dalej dzieci. Nie powinniśmy was wykorzystywać jako ochronę. Dlatego też wysyłam was na osiedle. Będziecie mieli tam zapewnione wszystko, co będzie potrzebne i będziecie mogli tam żyć bez strachu o jutro. - poinformowała ich dalej spokojnym tonem nie przerywając swojego wywodu, nawet jeśli usłyszała okrzyki protestu. Nie zamierzała się ugiąć. Już dosyć krzywdy wyrządzili tym dzieciakom. Starczy tego dobrego, pora im dać trochę wolności i chociaż namiastkę życia, które zostało im brutalnie wyrwane przez epidemię. W związku z powyższym członkowie biorący udział w projekcie, znanym pod nazwą Pryzmat zostali oddelegowani ze służby na zasłużony odpoczynek. Od teraz zamieszkają oni w niewielkim miasteczku położonym niedaleko Denver.


Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania
Autor Wiadomość
Admin


Wysłany: 2016-08-05, 15:36   Poszukiwania [Cytuj]

Szukasz siostry, brata, przyjaciela, wroga, członka rodziny, kogokolwiek? To jest temat do tego przeznaczony, prosimy jednak o zaznaczenie pod ogłoszeniem, czy jest Aktualne czy nieaktualne. Co jakiś czas będziemy czyścić temat.
 
 
Kira Krios21 lat

Pomarańczowa
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png

Wysłany: 2016-12-23, 14:48   
   Multikonta: Carter H.; Xanthe O.; Aithne H.
[Cytuj]

Ja poszukuję przyjaciół z Ligii Dzieci, razem należeli do jednej bardzo zgranej grupki. Taki Dream Team, zawsze wiedzą, co drugie planuje.


Szukam 2-3 postaci o kolorach dowolnych, ale mam wymóg co do grupy, bo wszystkie te postacie muszą należeć do Syndykatu lub dołączyć do niego po drodze. :) Dodatkowo najchętniej widziałabym w tej grupce dzieciaki pochodzenia azjatyckiego, ale jeśli ktoś naprawdę bardzo nie lubi Azjatów to też takiego wezmę, byle rasistą nie był! xD

Zapraszam <3 AKTUALNE
Ostatnio zmieniony przez Kira Krios 2017-01-31, 21:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Shirei Shinoda21

Pomarańcz
syndykat-male http://i.imgur.com/WXYGpT9.png

Wysłany: 2016-12-26, 20:22   
   Multikonta: Sahcio, Lampka
[Cytuj]

POSZUKUJĘ~! <3

Osób chętnych zaangażować się w sprawy Syndykatu! :owca:
Jestem otwarty na powiązania, mogę pomóc ogarniać *chociaż sam nie ogarniam* i będę bronił przed złem wszelakim!
Płeć? Kolor? Pomysł na postać? Wszystko w waszych rękach! Chętnie pomogę z ewentualnymi pomysłami!
Przytulas i talerz yaki gyoza w cenie!
Zwojujmy razem USA! :dance:
_________________
Nobody prays unless they lose a son
Don't believe in God till a war's to be won
I know of lies by the truth I've been told
The biggest one is that we're not growing old
 
 
Lounarie de Coudray20 lat

Czerwona
systema-female http://i.imgur.com/qSptghe.png pandemonium-female http://i.imgur.com/6Rdj5zO.png pryzmat-female http://i.imgur.com/gTiQdIs.png niezrzesz-female http://i.imgur.com/i3ry5YH.png

Wysłany: 2017-01-03, 20:08   
   Multikonta: Annabeth, Ceridwen, Mistrz Gry
[Cytuj]


Przyszedł czas i na poszukiwania Lamy. Przygarnę wszystkie chętne lamy relacje!
Od wrogów, przez przyjaciół, po romanse i dramy! Mam trzy postacie - jedną w Pandemonium i dwie w syndykacie, więc zawsze można jakąś relację dogadać. Chętnie pomogę nowym graczom z ogarnięciem, płeć, wiek, kolor postaci w sumie są mi obojętne.
[chociaż do romansów raczej preferuję facetów, wszystkie moje postacie są hetero, więc trochę trudno byłoby je przekabacić na inną stronę].

AKTUALNE
 
 
Ceridwen Murray21 lat

Kurczaczek
systema-female http://i.imgur.com/qSptghe.png syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png

Wysłany: 2017-01-31, 20:56   
   Multikonta: Lounarie; Annabeth; Mistrz Gry
[Cytuj]Cześć i czołem!

Razem z Gigi poszukujemy reszty naszego oddziału 7 z Ligi. Mamy już Żółtą i Niebieską, fajnie byłoby gdyby reszta miała inne kolory, jednak nie jest to konieczne. Jesteśmy otwarte na wszystkich, wszystko jest do dogadania. Potrzebujemy 3 osób do pełnego składu. Nie musimy być wszyscy w jednej grupie, po rozpadzie Ligi nawet wskazane byłoby gdybyśmy się porozdzielali, bo ja mam poustalane już różne rzeczy, co się działo po rozpadzie, Gigi też chyba coś tam ma wykminione, więc w sumie jest tu spora dowolność w kreowaniu postaci!

Serdecznie zapraszam!
AKTUALNE
mamy już 2 osoby, zostało jedno wolne miejsce <3
_________________Ostatnio zmieniony przez Lounarie de Coudray 2017-02-06, 22:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Summer Dawson19

Zielony Ziemniak
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png systema-female http://i.imgur.com/qSptghe.png niezrzesz-female http://i.imgur.com/i3ry5YH.png liga-female http://i.imgur.com/wei1zSu.png

Wysłany: 2017-02-13, 21:17   
   Multikonta: Emilka, Ro
[Cytuj]


Oddam do relacji wszelkiej maści Summcię i Emilkę (szczególne tą drugą). Lato, to wkurwiający mózgowiec, który ma dość skąpe pojęcie o relacjach międzyludzkich i zupełnie brak jej taktu, a panna Walker cierpi na rozdwojenie jaźni i puszcza się z Kenjim :lol:

Chcesz psychopatycznego wroga, który nocami planuje jak wyciąć ci śledzionę? Proszę bardzo. Potrzebujesz przyjaciela, który w ogień za tobą wskoczy albo sam cię do niego wepchnie? Załatwione! Szukasz stukniętej siostry, która kocha bądź nienawidzi cię pełną piersią? Do usług. Nawet do haremu (i do serduszka) przyjmę, albo zdradzę Kenjiego, jeśli będzie trzeba. Do wyboru, do koloru.
Polecam się.
Ziemniak <3
_________________
NOTATNIK RELACJE
Have we gone too far?
Have we lost our minds?
 
 
Cora Wellworth10 lat

Zielona
systema-female http://i.imgur.com/qSptghe.png

Wysłany: 2017-02-14, 22:29   
   Multikonta: -
[Cytuj]

Więc tak w sumie to oddam Corę do jakichkolwiek relacji (najlepiej jednak do przyjaznych, skoro tak naprawdę nie ogarnia jeszcze swoich mocy i całego tego zamieszania). Mogą być przyjaciele, opiekunowie, wrogowie i co tam dusza zapragnie. I żadnych pedofili, nunu!

Chętnych do relacji zapraszam na PW lub na GG (56779782).
 
 
Toni Martin


18 lat

Złota
niezrzesz-female http://i.imgur.com/i3ry5YH.png pryzmat-female http://i.imgur.com/gTiQdIs.png syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png

Wysłany: 2017-03-20, 18:49   
   Multikonta: Rosemary
[Cytuj]

<3 Ekhem, więc... Szukam miłości! <3

Szukam kogoś dla Toni, najlepiej żeby był(a) z Syndykatu, coby rozgrywać wszystko w większości na fabule. Em, więc liczę przede wszystkim na częste odpisy. Poza tym nie mam żadnych wymagań, płeć, kolor, wiek są mi zupełnie obojętne.
A, i fajnie by było mieć jakiś ciekawy pomysł. Generalnie to jestem otwarta na wszelki propozycje, więc jeśli ktoś chce odegrać ukryty (lub nie) lesbijski romans, albo toksyczną relację, to jestem do usług :badlove:

Aktualne
 
 
Xiao Wei Yu21 lat

Dobry pomarańczowy
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png

Wysłany: 2017-04-28, 16:35   
   Multikonta: Brak
[Cytuj]

Słowem wstępu. Xiao Wei jest przedstawicielką Syndykatu, aczkolwiek nie zawsze tak było. Wcześniej przynależała do obecnie upadłej już Ligii Dzieci, a jeszcze potem była nazwijmy to outsiderem. Przed spotkaniem Yashy (rest in pepe) błąkała się po świecie w poszukiwaniu miejsca dla siebie oraz potencjalnego schronienia przed niechcianym pościgiem. Wszyscy z Ligii niby uznali ją za zmarłą, ale kto ich tam wie.

Kogo zatem szukam?
W zasadzie każdego – wszystkich, którzy zechcieliby mieć powiązania z moją postacią. Jestem otwarta na wszelkie relacje z przeszłości, jak i z teraźniejszości; gwarantuję pomoc przy wymyśleniu motywu. Myślę, że miałabym nawet kilka pomysłów. W grę wchodzą relacje pozytywne oraz negatywne.

Prócz tego.
Poszukuję osoby, która byłaby na tyle odważna, aby stać się zabójcą rodziny Xiao; ojca, matki oraz brata (rest in pepe). Czemu to tego nawiązuję? Aby po pierwsze rozwinąć postać, a po drugie nawiązać rzecz jasna relacja, której dalszy przebieg byłby zależny od fabuły; motyw potencjalnego ochotnika jest mi bez różnicy – mogło to być własne widzimisię lub nawet obrona własna.

Ponadto.
Interesują mnie wszyscy przedstawiciele grupy Syndykatu. Mówiąc wprost, mam kilka pomysłów, które być może postawiłyby grupę na nogi, aczkolwiek, aby doszło do ich potencjalnej realizacji potrzebni są gracze. Przygarnę pod swoje skrzydła wszystkich tych, którzy aktualnie nie mają co ze sobą zrobić, a którzy w ramach dobroci mogliby pomóc mi na powrót wejść do fabuły; pozwolę sobie zaznaczyć, że od momentu „przesłuchania” dwóch nowych członkiń, Xiao najprawdopodobniej zniknęła. Chciałabym uzupełnić lukę fabularną, a prócz tego jak już zresztą wspominałam, ruszyć grupę.

Co mogę zaoferować?
Zabrzmi to trochę niedorzecznie zważywszy na fakt mojego zniknięcia, tym nie mniej oferuję gracza, który na pewno nie zniknie bez słowa. Gdyby miało stać się inaczej, to na pewno dam znać. Nie lubię pozostawiać niedomkniętych wątków.
Co jeszcze?
Przede wszystkim dobrą zabawę.

Dodatkowo
Jest to opcja tylko i wyłącznie dla chętnych. Otóż chciałabym znaleźć kogoś kto podobnie jak w przypadku niedoszłego brata Xiao, zechciałby zaangażować się w wyjaśnienie niedomkniętego wątku z Yashą. Obecnie moja postać uznaje go za zaginionego, ale kto wie? Może i jego spotkała śmierć?

Serdecznie zapraszam. Nie gryzę, a za chętnych na pewno wyściskam i sypnę groszem.
Kontakt: PW lub GG podane w profilu

STATUS: AKTUALNE
_________________
Even a happy life cannot be without a measure of darkness.
The word happy would lose its meaning if it were not balanced by sadness.
It is far better take things as they come along with patience and equanimity.

Relacje | Notatnik | Theme
 
 
Xiao Wei Yu21 lat

Dobry pomarańczowy
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png

Wysłany: 2017-05-14, 01:18   
   Multikonta: Brak
[Cytuj]

W SUMIE WIEM ŻE NIE POWINNAM, ALE PODBIJAM I SERIO ZAPRASZAM! WSZYSCY Z SYNDYKATU MILE WIDZIANI! CHODŹCIE NA PW LUB GG! Czas rozkręcić grupę, a mam kilka pomysłów. No dalej, dalej, będzie fajnie, nie pogryzę, a jeśli już to tylko troszeczkę <33
_________________
Even a happy life cannot be without a measure of darkness.
The word happy would lose its meaning if it were not balanced by sadness.
It is far better take things as they come along with patience and equanimity.

Relacje | Notatnik | Theme
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Forum zostało otwarte 2016-08-15. Pomysł na nagłówek zaczerpnięty z Shine. Autorem systemu zakładek jest Noritoshi.
Strona wygenerowana w 0,048 sekundy. Zapytań do SQL: 12