Strona Główna



  • Forum zostanie zamknięte w przeciągu kilku dni. Jeśli ktoś chciałby zatrzymać swoją kartę, to ma na to jeszcze trochę czasu. W tym miejscu chciałybyśmy podziękować wszystkim graczom za czas, jaki spędzili na forum tworząc je z nami.
    Dziękujemy - Administracja Caledonii.
    Obecnie na forum mamy luty, 2023 rok, -5 stopni celsjusza, lekkie opady śniegu.

  • Pryzmat: Nadszedł czas kolejnych zmian. Zniesienie obozów to był zaledwie początek. Prezydent Donovan po miesiącu od zwycięstwa w wyborach, podjęła kolejny spory krok w kierunku uwolnieniu uciśnionych psioników. - Zdecydowałam, że zamykam projekt pryzmat. Psionicy, chociaż mają przewagę z mocami, to jednak dalej dzieci. Nie powinniśmy was wykorzystywać jako ochronę. Dlatego też wysyłam was na osiedle. Będziecie mieli tam zapewnione wszystko, co będzie potrzebne i będziecie mogli tam żyć bez strachu o jutro. - poinformowała ich dalej spokojnym tonem nie przerywając swojego wywodu, nawet jeśli usłyszała okrzyki protestu. Nie zamierzała się ugiąć. Już dosyć krzywdy wyrządzili tym dzieciakom. Starczy tego dobrego, pora im dać trochę wolności i chociaż namiastkę życia, które zostało im brutalnie wyrwane przez epidemię. W związku z powyższym członkowie biorący udział w projekcie, znanym pod nazwą Pryzmat zostali oddelegowani ze służby na zasłużony odpoczynek. Od teraz zamieszkają oni w niewielkim miasteczku położonym niedaleko Denver.


Poprzedni temat «» Następny temat
[Syndykat] Ceridwen Murray
Autor Wiadomość
Ceridwen Murray



21 lat

Kurczaczek




systema-female http://i.imgur.com/qSptghe.png syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png

Wysłany: 2016-12-30, 16:47   [Syndykat] Ceridwen Murray
   Multikonta: Lounarie; Annabeth; Mistrz Gry





Ceridwen


Murray


20



* Jako córka jednego z mafioza, musiała nauczyć się bronić. Ojciec jak tylko była taka możliwość zapisał ją na karate Kyokushin.
* W lidze nauczyła się obsługi broni palnej, jak i walki sztyletem.
* Umie i lubi się wspinać na różne obiekty. Od drzew, po mury, czy budynki. Mimo niewielkiego wzrostu (150cm) całkiem nieźle jej to wychodzi.
* Nie okazuje emocji. Wydaje się ich pozbawiona. W każdym razie w większości wypadków nic sobie nie robi z czyjejś śmierci, do tego ciężko jest sprawić, żeby uznała kogoś za bliską jej osobę.
* Zawsze chciała mieć na własność servala.
* Jeśli ma taką możliwość, woli zabijać szybko, w miarę bezboleśnie dla ofiar. Nie rajcuje jej torturowanie innych, ale jeśli dostanie taki rozkaz, to wykona go bardzo dokładnie.
* Zna japoński. Nauczzyła się go po wstąpienu do Syndykatu.

Dzień jak codzień. Ojciec od rana zajmował się jakimiś interesami mafii, do której należał, a Ceri została pod opieką matki. Od dłuższego czasu przebywała tylko w domu. Epidemia dopadła i ją, więc matka wzięła wolne w pracy i pilnowała, żeby niczego jej nie zabrakło i starała się jak mogła, żeby ulżyć córce w chorobie. Tego dnia Ceri od rana czuła się dziwnie. Co chwilę czuła dziwne mrowienie w całym ciele, a kiedy tylko próbowała użyć jakiegoś urządzenia, które potrzebowało enegrii elektrycznej, żeby działać, ono zaczynało świrować. Żarówki przy niej migały, popołudniu nawet jakimś cudem z telewizora buchnęły iskry i trochę dymu. Wtedy ją to wystraszyło. Miała 14 lat i nie wiedziała kompletnie, co sięz nią dzieje. Każdy sprzęt elektryczny w domu zaczął świrować, kiedy siedziała tak na kanapie w salonie, wystraszona tym, co się dzieje. Cała elektryka domu wydawała jej się jakaś trefna. matka zaś zadzwoniła do ojca Ceri. Oboje szybko zrozumieli, że ich córka jest psioniczką i nie jest bezpieczna w domu. Korzystając z kontaktów mafii upozorowali śmierć córki, po czym cała rodzina zeszła do podziemi. Sielanka nie trwała długo, Liga szybko złapała niepokorną Ceri, która uciekała z kryjówki. Wyszkolili ją na żołnierza. Bezwzględną maszynę do zabiania. Nauczyła się tam, że nie ma co sprzeciwiać się rozkazom, trzeba je bezwzględnie wykonywać. Jak zatem trafiła do syndykatu? Podczas jednej z misji miała dosyć idiotów, którzy próbowali rozkazami wrzucić ją w ewidentną pułapkę i uciekła. Szczęśliwie dla niej było to akurat niedługo przed rozbiciem ligi. W tym czasie zdążyła odnaleźć ludzi ze światka przestępczego, więc kiedy powstawał syndykat, była jedną z pierwszych, którzy do niego dołączyli.

Ostatnio zmieniony przez Annabeth O'Sullivan 2016-12-31, 00:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Lux Bloomfield


21

Niebieska




syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png pryzmat-female http://i.imgur.com/gTiQdIs.png liga-female http://i.imgur.com/wei1zSu.png

Wysłany: 2016-12-31, 00:55   
   Multikonta: Val, MG, Willow, Lynn


Akceptacja Karty
Cześć i czołem!
Łapaj akcepta, nie mam co się tu rozpisywać, bo i tak wszystko wiesz. XD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Forum zostało otwarte 2016-08-15. Pomysł na nagłówek zaczerpnięty z Shine. Autorem systemu zakładek jest Noritoshi.
Strona wygenerowana w 0,042 sekundy. Zapytań do SQL: 11