Strona Główna  • Forum zostanie zamknięte w przeciągu kilku dni. Jeśli ktoś chciałby zatrzymać swoją kartę, to ma na to jeszcze trochę czasu. W tym miejscu chciałybyśmy podziękować wszystkim graczom za czas, jaki spędzili na forum tworząc je z nami.
    Dziękujemy - Administracja Caledonii.
    Obecnie na forum mamy luty, 2023 rok, -5 stopni celsjusza, lekkie opady śniegu.

  • Pryzmat: Nadszedł czas kolejnych zmian. Zniesienie obozów to był zaledwie początek. Prezydent Donovan po miesiącu od zwycięstwa w wyborach, podjęła kolejny spory krok w kierunku uwolnieniu uciśnionych psioników. - Zdecydowałam, że zamykam projekt pryzmat. Psionicy, chociaż mają przewagę z mocami, to jednak dalej dzieci. Nie powinniśmy was wykorzystywać jako ochronę. Dlatego też wysyłam was na osiedle. Będziecie mieli tam zapewnione wszystko, co będzie potrzebne i będziecie mogli tam żyć bez strachu o jutro. - poinformowała ich dalej spokojnym tonem nie przerywając swojego wywodu, nawet jeśli usłyszała okrzyki protestu. Nie zamierzała się ugiąć. Już dosyć krzywdy wyrządzili tym dzieciakom. Starczy tego dobrego, pora im dać trochę wolności i chociaż namiastkę życia, które zostało im brutalnie wyrwane przez epidemię. W związku z powyższym członkowie biorący udział w projekcie, znanym pod nazwą Pryzmat zostali oddelegowani ze służby na zasłużony odpoczynek. Od teraz zamieszkają oni w niewielkim miasteczku położonym niedaleko Denver.


Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój I
Autor Wiadomość
Kelly McCarthy19 lat

Niebieska Matka Teresa
syndykat-female http://i.imgur.com/WXYGpT9.png niezrzesz-female http://i.imgur.com/i3ry5YH.png pandemonium-female http://i.imgur.com/6Rdj5zO.png lowcy-female http://i.imgur.com/RlDynJq.png owd-female http://i.imgur.com/baq9buf.png

Wysłany: 2017-01-11, 20:03   Pokój I
   Multikonta: Szejn, Mistrz Gry, CookieZnajdują się na pierwszym i drugim poziomie. Pokoje na pierwszym to niewielkie, umiejscowione jeden obok drugiego kabiny. Wnętrze przypomina pokład statku. Ściany i sufit pokryte są czymś, co na pierwszy rzut oka przypomina plastik, łączony dużymi śrubami. Aranżacja jest raczej surowa i nie ma tu miejsca na zbędne luksusy. W każdym pokoju znajdują się dwa piętrowe jednoosobowe łóżka bez drabinki, których stalowy stelaż przytwierdzony jest do ściany. Nad każdym umiejscowiona jest niewielka metalowa półeczka i lampka nocna. Przejście między łóżkami jest bardzo wąskie. Po obu stronach drzwi, znajdują się szafki rodem ze starej szatni, po jednej na jedną osobę.
Ostatnio zmieniony przez Pravi Yuriev 2017-03-10, 23:07, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Connor Peyne20

Niebieski
systema-male http://i.imgur.com/qSptghe.png niezrzesz-male http://i.imgur.com/i3ry5YH.png pandemonium-male http://i.imgur.com/6Rdj5zO.png

Wysłany: 2017-03-03, 16:09   
   Multikonta: -


Po opuszczeniu szpitala nie mógł skupić się na niczym innym, jak na obawach o swoją dalszą przyszłość. Co jak co, ale noga była dla niego potrzebna prawie tak samo jak powietrze. Nie wyobrażał sobie, aby w obecnym momencie swojego życia, był komukolwiek przydatny. Bo przecież po co komu pomoc kaleki, który nawet nie może wykorzystywać swoich umiejętności na sto procent.
Mijały nudne, pełne monotonii godziny. Bezmyślnie spoglądał w sufit starając się odbiec wzrokiem od kikuta, który nieśmiało wyglądał spod poły białego prześcieradła. Miał ochotę krzyczeć, ale wyszedłby na słabego. Chciał rzucać, bić i demolować, ale nie mógł wstać na nogi.
- I co teraz?- zapytał sam siebie w myślach, po czym odpłynął w świat snów.
 
 
Pravi Yuriev19 lat

Żółty
niezrzesz-male http://i.imgur.com/i3ry5YH.png systema-male http://i.imgur.com/qSptghe.png

Wysłany: 2017-03-05, 12:36   
   Multikonta: Hope Reyes, MG


Mistrz Gry - RobertRobert pędził korytarzem w stronę pokoju, w którym miał się znajdować Connor. Po co się tak śpieszył? Właściwie nie musiał, przecież rudy nigdzie nie ucieknie. Nie na jednej nodze, no cóż. Noga, właśnie. Robert musiał sporządzić listę wymiarów, wszystkich szczegółów dotyczących nowej protezy dla niebieskiego.
Wszedł do pokoju bez pukania i o dziwo bez potknięcia, co zawsze, ale to zawsze mu się zdarzało, gdy wchodził do jakiegokolwiek pomieszczenia. Powiedzmy sobie szczerze: potykał się nawet na prostej podłodze, nie potrzebował do tego progu. W owym pokoju zobaczył na jednym z łóżek śpiącego chłopaka. Postanowił więc, że przyjdzie kiedy indziej. Wycofał się cichutko z pokoju. W każdym razie to zamierzał zrobić, ale średnio mu wyszło. Idąc tyłem wyrżnął się w kant jakiejś szafki i poleciał na podłogę przy okazji rozsypując notesy, które trzymał w obu dłoniach.
Piegus miał tylko złudną nadzieję, że nie obudził Connora. Niestety chłopak momentalnie musiał się przebudzić. Nie dało się zignorować taki huk, jaki towarzyszył upadkowi Roberta.
 
 
Connor Peyne20

Niebieski
systema-male http://i.imgur.com/qSptghe.png niezrzesz-male http://i.imgur.com/i3ry5YH.png pandemonium-male http://i.imgur.com/6Rdj5zO.png

Wysłany: 2017-03-06, 16:31   
   Multikonta: -


Sen był dobrym sposobem na zapomnienie niektórych rzeczy. Czasami Connor uciekał od swoich problemów właśnie w ten sposób. Gdy bolała go głowa, gdzieś w środku lasu, rozwijał posłanie i szedł spać. Taki naturalny lek przeciwbólowy. Same pozytywy. Gdy miał zamknięte oczy, był potulny jak kociaczek.
Za to, gdy ktoś go budził, zwłaszcza w momencie kulminacyjnym snu… Można by powiedzieć, że szewska pasja była niczym przy napływie negatywnych emocji, jakie miewał ten rudy osobnik.
Biedna ciamajda. Źle trafił. Connor nie należał do ludzi spokojnych.
Otworzył oczy i pierwsze co zobaczył, to osoba próbująca się pozbierać po dość żałosnym wypadku. Resztki leków przeciwbólowych stłumiły nieco jego emocji, jednak w dalszym ciągu był niebezpieczny. Zdezorientowanie robi swoje. Jeśli człowiek nie przywykł do pewnych wydarzeń, po prostu o tym zapomina. Tym razem zapomniał, że jest w systemie i nic mu nie grozi.
Wysunął przed siebie rekę, a jego gość poczuł jak unosi się w powietrzu. Zanim zdążył wypowiedzieć choć słowo, z hukiem walnął o ścianę i w zastygł kilka centymetrów od podłogi.
- Kim jesteś i co tu robisz?- mruknął cicho.
 
 
Pravi Yuriev19 lat

Żółty
niezrzesz-male http://i.imgur.com/i3ry5YH.png systema-male http://i.imgur.com/qSptghe.png

Wysłany: 2017-03-06, 19:24   
   Multikonta: Hope Reyes, MG


Mistrz Gry - RobertZ gardła Roberta wyrwał się pisk przerażenia w momencie, gdy niebieski podniósł go do góry i przygwoździł do ściany. Uderzył z głuchym dźwiękiem głową w płaską powierzchnię i przez chwilę przed oczami latały mu czarne plamy. Bardzo nie chciał sprawiać jakichkolwiek kłopotów, w tej chwili największym marzeniem zielonego było być niewidzialnym i niesłyszalnym. A najlepiej jakby magicznie zniknął z tego pokoju. No ale skoro już znalazła się w tej sytuacji, a i Connor już się obudził Robertowi pozostało wykaraskać się z nieprzyjemnej pozycji wiszącej.
-Je-jestem Rrrrr-Robert. Ja... Ja robię pro-protezy. - Przełknął głośno. -Przyszedłem... Ma-am zdjąć mia-miary.
Miał nadzieję, że to uspokoi Connora. Przecież nie miał żadnych złych zamiarów, chciał tylko wykonać swoją robotę.
 
 
Connor Peyne20

Niebieski
systema-male http://i.imgur.com/qSptghe.png niezrzesz-male http://i.imgur.com/i3ry5YH.png pandemonium-male http://i.imgur.com/6Rdj5zO.png

Wysłany: 2017-03-07, 15:42   
   Multikonta: -


Spoglądając na przybysza zaczął odczuwać brk nogi. Chcąc nie chcąc powiązał to z wiedzą jaką posiadał i w pewnym momencie uświadomił sobie jaką to gapę popełnił miotając tym chłopakiem jak workiem ziemniaków.
Momentalnie odstawił chłopaka na nogi i spojrzał w jego oczy całkowicie zdezorientowany. Pomógłby mu jakoś, ale nie mógł się ruszyć z tego przeklętego łóżka.
- Wybacz. Wyrwany ze snu nie jestem sobą...- powiedział drapiąc się z tyłu głowy. Tak naprawdę właśnie wtedy był całkowicie sobą, a w tej chwili ponownie wczuł się w rolę posłusznego i miłego Connorka. Jak on tego nie lubił...
- Nic ci się nie stało?- trochę troski nie zaszkodzi. Ważne, aby chłopak odczuł jego skruchę, która i tak była fałszywa. Jeśli jednak ma to go przybliżyć do odzyskania chociaż części sprawności... Na pewno z tego skorzysta.
 
 
Pravi Yuriev19 lat

Żółty
niezrzesz-male http://i.imgur.com/i3ry5YH.png systema-male http://i.imgur.com/qSptghe.png

Wysłany: 2017-03-08, 07:35   
   Multikonta: Hope Reyes, MG


Mistrz Gry - RobertZielony odetchnął z ulgą kiedy Connor uwolnił go i jeszcze bezpiecznie odstawił na podłogę. Cieszył się, że obyło im się bez robienia sobie wzajemnie jakiejkolwiek krzywdy. Co prawda Robercik to chłopaczyna do rany przyłóż, nie zrobi nikomu nic złego, nawet gdyby chciał. Nie stanowił dla nikogo zagrożenia, a wręcz przerażało go wiele rzeczy, chociażby dzieci.
Poprawił szarą koszulkę i zaczął układać notatki i zeszyty w odpowiedniej kolejności, ponieważ pomieszały się kompletnie przy upadku. Zajęty kartkami nie musiał spoglądać na niebieskiego, którego zdążył się trochę przerazić.
Kiwnął głową na wytłumaczenie Connora, jednak nie mógł wiedzieć, że było ono nieszczere. Nie zrobiłoby to większej różnicy Robertowi, co prawda.
-Ni-nic mi nie j-jest - odpowiedział, plując na około. Nie dość, że niezdara i jąkała to dodatkowo pluł dalej niż widział.
Zapadła niezręczna dość cisza. Robert nie wiedział co zrobić. Czy ma zająć się tym po co tu przyszedł, czy jednak wycofać się? Mógłby pójść sobie i przysłać kogoś innego, jednak on zająłby się najlepiej kwestią protezy.
-Cz-czy móg-g-głbym... - Nie dokończył, jedynie wskazał w kierunku kikuta chłopaka.
 
 
Connor Peyne20

Niebieski
systema-male http://i.imgur.com/qSptghe.png niezrzesz-male http://i.imgur.com/i3ry5YH.png pandemonium-male http://i.imgur.com/6Rdj5zO.png

Wysłany: 2017-03-08, 14:52   
   Multikonta: -


- A rób co chcesz, tylko napraw mi nogę!- pomyślał spoglądjąc na miotającego się dookoła chłopaka. To właśnie przez takich jak ten osobnik uważano rudzielców za słabeuszy. W końcu znalazł powód, dlaczego czerwonowłosi są gorsi… Dzięki Systemo!
- Rób co uważasz za potrzebne…- odetchnął zmieniając punkt zaczepienia na sufit.
- Jak długo tu jesteś?- zapytał, gdy chłopak wziął się do roboty. Ciekawiło go, ile czasu Systema istnieje. Spotkał Silasa dawno temu, jeszcze przed dołączeniem do Pandemonium. Wtedy mówił, że go gdzieś zabierze. Żeby wiedział, że i tak w końcu tam trafi, zgodziłby się. Udałoby mu się zaoszczędzić dużo czasu.
 
 
Pravi Yuriev19 lat

Żółty
niezrzesz-male http://i.imgur.com/i3ry5YH.png systema-male http://i.imgur.com/qSptghe.png

Wysłany: 2017-03-09, 21:46   
   Multikonta: Hope Reyes, MG


Mistrz Gry - RobertRobert zabrał się za zdejmowanie dokładnych miar. Z kikuta zdążyła zejść już opuchlizna, więc zielony mógł dokładnie określić wszystkie parametry do nowej protezy.
Zdziwił się lekko, słysząc to osobiste pytanie. Nie spoglądając na chłopaka zajął się swoją robotą.
-J-ja... Cóż j-jestem t-tu od cz-czterech lat. - odpowiedział plując wokół. Prawie zadał to samo pytanie Connorowi, jednak szybko się zreflektował z głupim pytaniem.
Nagle przypomniał sobie, że w starym pociągu są prowadzone jakieś prace remontowe i szukali do pomocy niebieskiego. Przyjrzał się rudemu znajomkowi. Na pewno by sobie poradził. Brak nogi wcale nie przeszkadzałby w pomocy. Nie musiał się ruszać, wystarczyło, że mógł korzystać z mocy niebieskiego i unosić przedmioty, co świetnie pokazał na przykładzie Roberta.
-Pewnie się t-tu nudzisz. M-m-mógłbyś p-pomóc. Wiesz, p-pro-proteza nie jest z-za darmo. T-tak jak schronienie. - Nie wiedział skąd w nim taka nagła śmiałość. Już miał ochotę przeprosić, powiedzieć, że wcale nie musi się nigdzie ruszać, ale taka była prawda. Nikt w Systemie nie żył za darmo, jedzenia, dach nad głową - to wszystko kosztowało oddaniem Systemie.
Czy Connor podejmie się zadania? Pomoże odgruzować stary pociąg?
 
 
Connor Peyne20

Niebieski
systema-male http://i.imgur.com/qSptghe.png niezrzesz-male http://i.imgur.com/i3ry5YH.png pandemonium-male http://i.imgur.com/6Rdj5zO.png

Wysłany: 2017-03-13, 15:59   
   Multikonta: -


o co usłyszał rudzielec zwaliłoby go z nóg, jednak leżał na łóżku i jednej nogi nie miał... No cóż. Spodziewał się, że ta proteza nie będzie za darmo. Nie prosił się o nią, jednak z chęcią skorzystał z tej okazji. Tam na zewnątrz zdobycie zaawansowanej technologicznie sztucznej nogi nie byłoby łatwym zadaniem.
Uśmiechnął się na myśl, że będzie mógł wyjść z tego zatęchłego pokoju. Przebywanie tu samemu nie należało do przyjemnych rzeczy. Bądź co bądź, Connor w dalszym ciągu lubił rozmawiać z innymi ludźmi. Poza zadawaniem im bólu i korzystaniu ze swoich mocy było to jedno z jego ulubionych zajęć. Połączenie tego wszystkiego mogło zdawać się utopią, wiedział jednak, że ta utopia może być na wyciągnięcie ręki. Było tu wielu ludzi z Pandemonium. Pewnie gnieżdżą się jak on, porozmieszczani po jakichś pokojach. Znał też Silasa, więc pozostanie w Systemie będzie chyba najrozsądniejszą decyzją.
- Jasne, że pomogę. Wolę to niż siedzenie w tej melinie...- odpowiedział pewnym głosem. Connor nie należał do ludzi, którzy się nad sobą użalają. Czasami zdarzało mu się marudzenie i poczucie braku perspektyw. Teraz nie wiedział tylko, jak dostanie się do tego pociągu.
- Macie tu jakieś wózki dla niedołężnych osobników, jak ja?- zapytał.
 
 
Pravi Yuriev19 lat

Żółty
niezrzesz-male http://i.imgur.com/i3ry5YH.png systema-male http://i.imgur.com/qSptghe.png

Wysłany: 2017-03-14, 16:09   
   Multikonta: Hope Reyes, MG


Mistrz Gry - RobertRobert uśmiechnął się. Właśnie załatwił dodatkową pomoc przy pociągu, cudownie. Z niebieskim praca pójdzie sprawniej. Teraz tylko musieli jakoś przetransportować chłopaka do pociągu. Connor sam zapytał o wózek, tym samym przypominając Robertowi, że przecież w sekcji szpitalnej muszą jakieś mieć.
Wyprostował się i szybkim krokiem wycofał się do drzwi.
-Zaraz przy-przyprowadzę. - Miał na myśli oczywiście wózek. Wyszedł z pokoju i pognał do szpitala, gdzie szybko znalazł wózek inwalidzki, który przyprowadził do Connora. Następnie pomógł chłopakowi dostać się do starego pociągu.

/zt x2
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Forum zostało otwarte 2016-08-15. Pomysł na nagłówek zaczerpnięty z Shine. Autorem systemu zakładek jest Noritoshi.
Strona wygenerowana w 0,042 sekundy. Zapytań do SQL: 10