Image Map
Bieżące poszukiwania:
- Syndykat poszukuje członków! Jeżeli chcesz odgrywać mafiozę bądź członka rodziny mafijnej, przestępce czy kogokolwiek innego, pasującego do grupy - zapraszamy. Więcej w linku
- Wednesday Sherman szuka całej paczki starych przyjaciół!
- Kira Krios szuka swojej dawnej drużyny z Ligi Dzieci, postacie muszą należeć do grupy Syndykat.
- Kelly McCarthy szuka swojego przyjaciela.
- Shirei Shinoda szuka chętnych graczy do zarządu Syndykatu, którzy mogliby mieć z nim powiązania.
- Scarlett Kersey szuka sobie dziewczyny. Grupa to Syndykat.
Zapraszamy członków Syndykatu po zgłoszenia. W miarę chętnych będą dodawane. Więcej tutaj: LINK
Członkowie Pryzmatu nadal mogą brać udział w szkoleniu w CIA. Aby je ukończyć, musicie przystąpić do dwóch różnych zadań. Więcej tutaj

Wszyscy: Nikt nie wie skąd Psionicy wzięli się na świecie i raczej nikogo na tym poziomie to specjalnie nie obchodzi. Wszyscy byli na jednym etapie - zrozumieli, że są równymi wobec siebie potworami, a drążenie tego, czy ktoś zesłał na nich ten omen czy jest to tylko zrządzenie losu jest bezsensowne. Byli tacy sami i jedyne czym się różnili to typ umiejętności. Ale to było nieważne, bo w każdym przypadku, każdy kolor identycznie rujnował swoje normalne dotychczas życie. Każdy musiał się przyzwyczaić do tego, że wszystko było inne, że dysponowali czymś, co jednocześnie było darem jak i utrapieniem. No ale przede wszystkim wielką odpowiedzialnością. Myśleli, że chociaż wiedzą minimalnie na czym stoją. Minęło przecież siedem lat, wiedzieli na co mogą sobie pozwolić a na co nie. Jednak coś, co cały czas się zmienia nie daje większych szans na jakąkolwiek stabilność. Co, jak w pewnym momencie zmutują tak, że wybiją się wzajemnie? Nikt nie ma na to pewności, jednak jedno jest pewne - utracili kontrolę. I wirus zaczyna poważnie mutować po raz pierwszy.

Pandemonium: Bal okazał się być krwawą imprezą, na której nie zabrakło specjalnych pokazów i śmierci kilkorga z członków. Szefowa przybytku zorganizowała bal, aby pokazać Psionikom, że normalne życie jest na wyciągnięcie ręki. Wspaniałe suknie, drogie garnitury, alkohol i jedzenie. To wszystko miało być swoistą obietnicą, że tak będzie wyglądać ich życie, kiedy tylko dojdą do władzy. Nic nie wskazywało na to, aby impreza miała zakończyć się nagłym upadkiem Pandemonium. Niektórzy jednak nie byli po stronie Leliel, jedynie dobrze grając jej sojuszników. Podczas gdy kobieta uwolniła z piwnic hybrydy, aby ponownie sprawdzić oddanie swoich podwładnych, w ścianach budynku zostały umieszczone ładunki wybuchowe. Ewakuowano wszystkich PSI do autobusu na tyły budynku. Pozostało dwadzieścia minut do samego wybuchu, a żadne nie wiedziało dlaczego właściwie wyjeżdżają. Do czasu...
Jeden z członków Pandemonium, powracając z misji został zaatakowany przez grupę zwiadowczą innej grupy. Czy to zwiastuje krwawy koniec PSI?
Podczas trwania balu Liam Carpenter nie był jedyną ofiarą. Zginęła również córka prezydenta, która przecież mogła być cenną zdobyczą w rękach tych, którzy chcieliby rozwalić rząd. Joyce Foley stracił dłoń, ale nawet to nie powstrzymało go przed zadaniem ostatecznego ciosu w samo serce organizacji. Leliel pokazała być może zbyt dużo i przypłaciła za swoje błędy własnym życiem.
Teraz jedynym ratunkiem okazał się być autobus pełen pijanych PSI, który zmierza… Właściwie donikąd.

Pryzmat: Harry Donavan nadal sprawuję władze w Pryzmacie, Henry zaś jest jego zastępcą. W wyniku tego, wielu Psioników zostało wysłanych na obowiązkowe szkolenia w CIA, w celu zwiększenia ich produktywności dla kraju. Niektórzy z nich nie pojechali tam z własnej woli, ale surowe, rygorystyczne zasady są najlepsze do uzyskania pożądanych efektów. Wszyscy mają nadzieję, że w późniejszym czasie staną się oni młodymi agentami, przyszłością tego kraju. A plany te sięgają bardzo daleko - począwszy od stworzenia specjalnej, elitarnej jednostki wojskowej, aż do wysłania siatki szpiegów CIA do innego kraju. Wielu agentów będzie również musiało zostać w Pryzmacie i tam pomóc w podjęciu kolejnych kroków. - Wy, którzy tutaj stoicie. Daliście mi szansę. Obiecuję, że nie zostanie ona zmarnowana - mówi Judith Donavan. Mimo iż kraj jest w kompletnej ruinie, to jakiekolwiek zasady polityczne muszą w nim panować. Wreszcie wejdzie ktoś nowy na miejsce prezydenta Graya i spróbuję poukładać rozsypane przez niego puzzle. Nie było tutaj miejsca na demokratyczne głosowanie, ponieważ nie było innych kandydatów. Gray z niechęcią oddał swoje przywileje, jednak skoro tego wymagało prawo, to ciężko było spodziewać się od niego czegoś innego. Zmiana we władzy jednak została przyspieszona przez parlament po tym, jak usłyszano postulaty Judith Gray. - Nie pozwolę, aby Psionicy żyli w strachu - stwierdziła młoda pani prezydent na jednej z debat, które były puszczane w telewizji jak i na terenie całego Pryzmatu, a nawet w kompleksie akademii CIA. I zrobiła to - skoro obiecała. Obozy, które zostały zbudowane przez prezydenta Graya opustoszały już całkowicie. Mimo swoich dawnych obietnic, mężczyzna pozostawił jeszcze kilka działających obozów. A pani Donavan postanowiła wywlec je na światło dzienne. Wszystkie dzieci z nich, zostaną przeniesione do organizacji zwanej jako Pryzmat, której skala zostanie znacznie powiększona. - Nie wiemy jak mamy dziękować setkom Psioników, którzy zdecydowali się wstąpić w szeregi CIA. Gdy tylko ich służba dobiegnie końca, a zadanie które zostały im przydzielone skończą się, pozwolę im szczęśliwie wrócić do Pryzmatu, gdzie jest ich prawdziwy dom - obiecuje nowa pani Prezydent. - Niech Pryzmat będzie prawdziwą społecznością, gdzie liczą się takie wartości jak szacunek czy lojalność. Od dziś każdy, kto tylko wyrazi chęć udziału w tej społeczności będzie do niej dopuszczony. Musimy przestać izolować się od dzieci, które naprawdę potrzebują naszej pomocy. Nie możemy zostawiać ich na pastwę losu, takie osoby później wybierają drogę przestępczą, co prowadzi do zamieszek i kradzieży. Nie pozwolimy na to! - dodała na kolejnej, innej debacie. - Z tego względu dojdzie do rozbicia organizacji przestępczej, identyfikującej się jako “Łowcy”. Nie będzie już dochodziło do bezpodstawnych aresztowań dzieci, a następnie sprzedaży ich. Członkowie grupy zostaną uniewinnieni za współpracę z moim poprzednikiem, jednakże będą pod stałą kontrolą organów policyjnych, a Psionicy znajdujący się w ich szeregach - przeniesieni do Pryzmatu i wcieleni do armii. Nie będziemy łapać psioników, którzy wolą żyć na wolności. Do kraju wkroczy jednak więcej Sił Specjalnych Psi, którzy będą kontrolowali ich życia, by wiedzieć, czy nie zagrażają bezpieczeństwu obywateli. Owa jednostka nie będzie jednak kojarzona z bólem i cierpieniem. Pod wezwaniem nowego generała, Christophera Flynna, przeobrażą się w żołnierzy, którzy przede wszystkim będą nieśli pokój!- mówi nowa pani prezydent. W pewną grudniową noc do siedziby łowców została wysłana grupa z Pryzmatu. W jej skład wchodził agent specjalny Calum Hedger, jednostka wojskowa połączona z kilkoma agentami CIA jak i oddział składający się z Psionków - Valerie Cadle, Sahir Nailah i Lux Bloomfield. Walka była wyrównana przez większą część czasu, jednak były agent Ligi Dzieci, Sahir Nailah o zdolnościach określanych jako Czerwone, dokonał podpalenia całego kompleksu. Niektórzy z Łowców uratowali się, jednak wielu z nich zginęło w gruzach budynku. Mimo iż Pryzmat proponował im pokojowe rozwiązanie, to zdecydowali się oni na walkę. - Obywatele. Dzisiejszego dnia muszę poinformować was o przykrej sytuacji. Wczoraj w nocy doszło do... Rozbicia grupy przestępczej sygnującej się nazwą "Łowcy". Podczas akcji, nasz kraj poniósł wiele strat. Straciliśmy wielu żołnierzy, którzy oddali życie za bezpieczeństwo i lepszy świat dla Psioników - mówi Judith Gray. Ponadto zdeklarowała się, że umożliwi każdemu agentowi, który nie chce podjąć się służby, szansę na wycofanie. Jednak wciąż namawia do walki o kraj i prawa Psioników. - Ktoś musi zbudować lepszy świat. Wierzę, że będziemy to my - dodaje.

Obecnie mamy styczeń 2023r.
Odczuwalna temperatura to -19°C, pada śnieg i jest straszny mróz.
Każdy, kto podrzuci komuś z administracji na PW/GG link z odegraniem mutacji czy odkryciem nowych zdolności, otrzyma dodatkowy jeden punkt. Za ciekawsze odegrania (bardziej wpływające na otoczenie, inne postacie) zostaniecie nagrodzeni dwoma punktami. więcej informacji tutaj
Dodaliśmy system notatek! Zachęcamy każdego do stworzenia swojego tematu! Tutaj link!

- Zapraszamy do zabawy w anonimowe wyznania. LINK TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
Perełki
Autor Wiadomość
Cassie Hardy
LENIWA BUŁA

20 było

Gest... pomarańcza

Wysłany: 2016-08-15, 19:15   Perełki
   Multikonta: Nie.
[Cytuj]

Czyli najlepsze i godne zapamiętania cytaty. Czy to z SB, czy z fabularnej rozgrywki!

Cytat:
Fakt że takie coś jak internet działa to jest mega połączenie zbiegów okoliczności i zasad typu "jak działa to nie ruszamy"

Alice zaczyna temat. xDD

Alice Young
Boss SB, czy coś.

21

Pomarańcz

Wysłany: 2016-08-18, 20:44   
   Multikonta: John, Nathan
[Cytuj]

Skoro już tu jestem to też coś dorzucę XD

Cytat:

Kelly McCarthy: chcę żebyście decydowali smai co będzie się działo z obozem.
Kelly McCarthy: czy bez Susan się rozpadnie, czy każdy ucieknie, czy będzie anarchia czy ktoś obejmie władzę.
Kelly McCarthy: wszystko jest w waszych rękach tak naprawdę.

An Sol: to nie sprawiedliwe

Kelly McCarthy: Co nie jest sprawiedliwe?

An Sol: ja mam tylko jedną

Od An Sol <3

Wszystkie posty zaczynające się od
MG
są pisane jako MG.

Cassie Hardy
LENIWA BUŁA

20 było

Gest... pomarańcza

Wysłany: 2016-08-26, 20:15   
   Multikonta: Nie.
[Cytuj]

Cytat:
[Dzisiaj 21:12] Evan Russell: A teraz złap mnie, złap mnie za rękę! Niech świat zawiruje!
[Dzisiaj 21:12] Balbina Coletti: Nie no, bez przesady. :x

Bambus i jej sprowadzenie na Ziemię. xD :no!:

Lounarie de Coudray
LamaLou

20 lat

Czerwona

Wysłany: 2016-08-30, 00:28   
   Multikonta: Annabeth, Ceridwen, Mistrz Gry
[Cytuj]

Cytat:
x e [Dzisiaj 1:25] Mary Anderson: L a m a
x e [Dzisiaj 1:26] Mary Anderson: L o u L a m a
x e [Dzisiaj 1:26] Mary Anderson: L o l a m a
x e [Dzisiaj 1:26] Mary Anderson: O l a m a
x e [Dzisiaj 1:26] Mary Anderson: O l m a
x e [Dzisiaj 1:26] Mary Anderson: A l m a
x e [Dzisiaj 1:26] Mary Anderson: Lou jest lamą z almy. #confirmed
x e [Dzisiaj 1:27] Mary Anderson: A Lou to skrót od Lounarie. Lou ma 3 litery. Liczba 3. Co ma 3 boki? Trójkąt. A czego symblem jest trójkąt?...
x e [Dzisiaj 1:28] Mary Anderson: Tak, dobrze wiecie. Lou to illuminati, a Alma to jej środowisko naturalne

Nocne rozkminy Mary... XD

Lounarie de Coudray
LamaLou

20 lat

Czerwona

Wysłany: 2016-09-01, 19:54   
[Cytuj]

Cytat:
x e [Dzisiaj 20:51] Jane Doe: Halo
x e [Dzisiaj 20:51] Jane Doe: Co tu tak cicho?
x e [Dzisiaj 20:53] Alice Young: Cicho jakby cały czat, zgasił lapki poszedł spać

<3

Valerie Cadle
prawie jak pirat!

18

Czerwona

Wysłany: 2016-09-01, 20:43   
   Multikonta: MG, Willow, Lux
[Cytuj]

Cytat:
Jednak jak dziewczyna w takim gniewie miała jej cokolwiek, kurwa tłumaczyć? Chciała, żeby znowu zabrakło tlenu. Chciała, żeby Bambi udusiła się, a najlepiej z zatrucia tlenkiem węgla rzygała tak bardzo, że udusiła się swoimi wymiocinami. Niech wypierdala z akwarium, skoro nie potrafi pojąć tego, jak działa.

Bambi vs Lux, Akwarium

I walk through the valley of the shadow of death.
I fear no evil because I'm blind to it all.
My mind and my gun they comfort me,
because I know I'll kill my enemies when they come.

Marceline Abadeer

19 lat

Czerwona

Wysłany: 2016-09-05, 15:18   
   Multikonta: -
[Cytuj]

:lol:

Annabeth O'Sullivan

20 lat

Zielona

Wysłany: 2016-09-20, 22:05   
   Multikonta: Lounarie; Ceridwen; Mistrz Gry
[Cytuj]

Cytat:
Nic dziwnego, że wszystko wygląda tu jak wagina Paris Hilton.

:hihi:

RELACJE

GŁOS

UBIÓR

Kelly McCarthy

19 lat

Niebieska Matka Teresa

Wysłany: 2016-11-11, 22:32   
   Multikonta: Szejn, Mistrz Gry, Kai, Cookie
[Cytuj]

x e [Dzisiaj 22:22] Daniel Manning Jr.: daj mi 5 minut
x e [Dzisiaj 22:23] Joyce Foley: w pięć minut to ja się tam wykrwawię xD
x e [Dzisiaj 22:23] Daniel Manning Jr.: to postaraj się tego nie robić XDDD
x e [Dzisiaj 22:23] Daniel Manning Jr.: nie wiem, ssij ranę czy coś

VOICE

OUTFIT

RELATIONS

NOTES

Lounarie de Coudray
LamaLou

20 lat

Czerwona

Wysłany: 2016-11-14, 20:12   
[Cytuj]

Cytat:
x e [Dzisiaj 20:03] Lounarie de Coudray: Ein... idź ty do tego KP i na fabułę wbijaj xD
x e [Dzisiaj 20:04] Einsam: :(
x e [Dzisiaj 20:04] Einsam: Myślę, że buziak zmotywuje mnie do pisania.
x e [Dzisiaj 20:04] Balbina Coletti: :kill:
x e [Dzisiaj 20:04] Joyce Foley: Hahahaha
x e [Dzisiaj 20:04] Einsam: Romantyczna to Ty nie jesteś..
x e [Dzisiaj 20:04] Joyce Foley: :abi:
x e [Dzisiaj 20:04] Joyce Foley: Może być?
x e [Dzisiaj 20:05] Einsam: Teraz od Lany Del Rey i idę skrobać.
x e [Dzisiaj 20:05] Balbina Coletti: No, dlatego jestem sama
x e [Dzisiaj 20:05] Lounarie de Coudray: ja buziaków nie rozdaję xD Ew. mogę serduszko wysłać xD <3
x e [Dzisiaj 20:05] Joyce Foley: komp by jej padł jakby miała buziaka wysłać xD
x e [Dzisiaj 20:05] Einsam: Czemu tak?
x e [Dzisiaj 20:06] Balbina Coletti: Bo ma kiepskiego kompa xd
x e [Dzisiaj 20:06] Lounarie de Coudray: Ale co? Czemu buziaków nie wysyłam? Bo tak XD
x e [Dzisiaj 20:06] Einsam: Nie satysfakcjonuje mnie ta odpowiedź. :/
x e [Dzisiaj 20:06] Balbina Coletti: Patrzcie, jaki wymagający
x e [Dzisiaj 20:06] Balbina Coletti: Joyce, dobrze, że chociaż ty taki nie jesteś :*
x e [Dzisiaj 20:07] Lounarie de Coudray: Bo kocham wszystkich, ale wymieniać wirtualnie śliny ze wszystkimi to nie chcę... XD
x e [Dzisiaj 20:07] Einsam: Nie jestem wszystkimi. :(
x e [Dzisiaj 20:07] Lounarie de Coudray: Jak jedna osoba buziaka dostanie, to potem każdy będzie chciał... :idk:
x e [Dzisiaj 20:07] Einsam: Pierwszym założeniem mojej postaci będzie przelizanie Twojej.
x e [Dzisiaj 20:07] Einsam: I wybijanie zębów każdemu, kto będzie chciał to samo zrobić.
x e [Dzisiaj 20:08] Einsam: *idzie skrobac*
x e [Dzisiaj 20:08] Balbina Coletti: ... xDDDDDDDDDD
x e [Dzisiaj 20:08] Lounarie de Coudray: Powodzenia... :hyhy:

Sahir Nailah
Black Cat.

21

Czerwień

Wysłany: 2016-11-15, 21:39   
   Multikonta: Śmierć, Shirei
[Cytuj]

Do you feel the hunger.
Does it howl inside?
Does it terrify you?
Or do you feel alive?

Sahir Nailah
Black Cat.

21

Czerwień

Wysłany: 2016-11-23, 22:45   
[Cytuj]

[Dzisiaj 22:39] Enzo: A moje imię...
[Dzisiaj 22:39] Enzo: Jesteś pewna że to konieczne?
[Dzisiaj 22:40] Wednesday Sherman: No jak chcesz wiedzieć czy jesteś tym kolega czy nie to raczej tak xd
[Dzisiaj 22:41] Enzo: Z tego co wyczytałem z dowodu to Dominik ale pewny nie jestem
[Dzisiaj 22:41] Wednesday Sherman: Czyli nie jesteś moim kolegą
[Dzisiaj 22:42] Enzo: No to Ty nie jesteś moją koleżanką
[Dzisiaj 22:43] Abigail Cain: :omg:

Do you feel the hunger.
Does it howl inside?
Does it terrify you?
Or do you feel alive?

Kelly McCarthy

19 lat

Niebieska Matka Teresa

Wysłany: 2016-12-05, 20:45   
   Multikonta: Szejn, Mistrz Gry, Kai, Cookie
[Cytuj]

Dyskusja na temat nowego nagłówka.

Kod:
Valerie
poszukaj grafik xD
Kelly
nie wiem czego XD
Valerie
bezdomne dzieci
rysunki
w zime
Kelly
miało być świątecznie, nie smutnie xD
Valerie
to bezdomne dzieci obwieszone lampkami choinkowymi

Lounarie de Coudray
LamaLou

20 lat

Czerwona

Wysłany: 2016-12-12, 00:18   
[Cytuj]

Cytat:
x e [Dzisiaj 0:08] Kelly McCarthy: Jesteś nie na czasie Lou xD
x e [Dzisiaj 0:08] Kelly McCarthy: omg...
x e [Dzisiaj 0:08] Lounarie de Coudray: Kij, zawsze szłam pod prąd xD
x e [Dzisiaj 0:08] Kelly McCarthy: napisałam "Lou" zamias "Lama"
x e [Dzisiaj 0:08] Kelly McCarthy: XD
x e [Dzisiaj 0:08] Lounarie de Coudray: :hyhy:

Kelly powoli przestaje nazywać mnie lamą XDDD

Lounarie de Coudray
LamaLou

20 lat

Czerwona

Wysłany: 2016-12-12, 22:05   
[Cytuj]

Cytat:
x e [Dzisiaj 22:02] Alice Young: gdybym miała jakiekolwiek ambicje przerobiłabym ten obrazek z człowieka skurwiela
x e [Dzisiaj 22:02] Alice Young: wstawiłabym taką lamę i napisała "idź być lamą gdzie indziej"
x e [Dzisiaj 22:02] Alice Young: po czym wstawiła w sekcji forumowe memy
x e [Dzisiaj 22:02] Alice Young: ale nie jestem ambitna
x e [Dzisiaj 22:02] Alice Young: zrób to ktoś za mnie

Muszę to sobie gdzieś zapisać, żeby nie zgubić XD

Sahir Nailah
Black Cat.

21

Czerwień

Wysłany: 2016-12-12, 22:21   
[Cytuj]

Tymczasem w książce "Mroczne Umysły":
To była chyba najsztuczniejsza próba wykrzesania z siebie odrobiny
optymizmu od czasów, kiedy moja nauczycielka z podstawówki próbowała nam
wmówić, że lepiej nam będzie bez kolegów z klasy, którzy umarli, ponieważ
będzie mniej chętnych do huśtawek na placu zabaw.

Do you feel the hunger.
Does it howl inside?
Does it terrify you?
Or do you feel alive?

Lounarie de Coudray
LamaLou

20 lat

Czerwona

Wysłany: 2016-12-20, 17:18   
[Cytuj]

Cytat:
x e [Dzisiaj 17:16] Kelly McCarthy: jak mogę uratować zamszowe buty? :płacz:
x e [Dzisiaj 17:17] Alice Young: poproś księdza niech ci kupi nowe
x e [Dzisiaj 17:17] Alice Young: za mszowe

XDDD

Kai Evers

21 lat!

Pomarańcza!

Wysłany: 2016-12-20, 20:31   
   Multikonta: who knows!
[Cytuj]

[Dzisiaj 20:30] Hope Reyes: Jezus=religijność=zero seksu przed ślubem
[Dzisiaj 20:30] Tommy Black: Także wszystko da sie załatwić
[Dzisiaj 20:30] Balbina Coletti: O, dobrze. Leilel miała swoje chwile, teraz nasza kolej
[Dzisiaj 20:30] Tommy Black: To jest niegrzeczny Jezus
[Dzisiaj 20:30] Hope Reyes: Nie zaruchasz xD
Ostatnio zmieniony przez Kai Evers 2016-12-20, 20:40, w całości zmieniany 1 raz  

Kai Evers

21 lat!

Pomarańcza!

Wysłany: 2016-12-20, 20:40   
   Multikonta: who knows!
[Cytuj]

[Dzisiaj 20:38] Abigail Cain: czej, dajcie mi imie męskie na s
[Dzisiaj 20:38] Kelly McCarthy: SZEJN
[Dzisiaj 20:38] Kelly McCarthy: NAPISZ TO W KOŃCU
[Dzisiaj 20:38] Kelly McCarthy: DZIKUSIE
[Dzisiaj 20:38] Balbina Coletti: ... Kell :v
[Dzisiaj 20:38] Hope Reyes: Sam