Strona Główna  • Forum zostanie zamknięte w przeciągu kilku dni. Jeśli ktoś chciałby zatrzymać swoją kartę, to ma na to jeszcze trochę czasu. W tym miejscu chciałybyśmy podziękować wszystkim graczom za czas, jaki spędzili na forum tworząc je z nami.
    Dziękujemy - Administracja Caledonii.
    Obecnie na forum mamy luty, 2023 rok, -5 stopni celsjusza, lekkie opady śniegu.

  • Pryzmat: Nadszedł czas kolejnych zmian. Zniesienie obozów to był zaledwie początek. Prezydent Donovan po miesiącu od zwycięstwa w wyborach, podjęła kolejny spory krok w kierunku uwolnieniu uciśnionych psioników. - Zdecydowałam, że zamykam projekt pryzmat. Psionicy, chociaż mają przewagę z mocami, to jednak dalej dzieci. Nie powinniśmy was wykorzystywać jako ochronę. Dlatego też wysyłam was na osiedle. Będziecie mieli tam zapewnione wszystko, co będzie potrzebne i będziecie mogli tam żyć bez strachu o jutro. - poinformowała ich dalej spokojnym tonem nie przerywając swojego wywodu, nawet jeśli usłyszała okrzyki protestu. Nie zamierzała się ugiąć. Już dosyć krzywdy wyrządzili tym dzieciakom. Starczy tego dobrego, pora im dać trochę wolności i chociaż namiastkę życia, które zostało im brutalnie wyrwane przez epidemię. W związku z powyższym członkowie biorący udział w projekcie, znanym pod nazwą Pryzmat zostali oddelegowani ze służby na zasłużony odpoczynek. Od teraz zamieszkają oni w niewielkim miasteczku położonym niedaleko Denver.


Poprzedni temat «» Następny temat
Kalendarium
Autor Wiadomość
Admin


Wysłany: 2017-02-14, 21:05   Kalendarium

Ψ Wybuch epidemii Psi - 2016 rok, okolice przedwiośnia
Ψ W niedługim czasie po zorientowaniu się, że Psionicy są niebezpieczni, powstały obozy, które miały na celu przetrzymywanie tam psioników.
Ψ Powstanie Białego Szumu, który działał na badane przez rząd dzieci - wtedy istniał jedynie jeden rodzaj, który działał na wszystkie kolory.
Ψ Kolejne dzieci chorowały, w szkołach zaczęto rozdawanie broszur, zabierano coraz większą ilość dzieci do obozów.
Ψ Niedługo później nastała fala strajków i protestów - wtedy też pojawiła się Liga Dzieci prowadzona przez John’a Albana - walczył on przede wszystkim za prawa dzieci i o to, by nie umieszczać ich w obozach. Wiedział, że wcale nie są tam bezpieczne i próbował udowodnić to ludziom, publikując wiele tajnych dokumentów rządowych. W Lidze na początku pojawił się Oddział Zero - oni byli pierwszymi dziećmi tam.
Ψ Rozpoczęła się polityczna walka między Ligą a rządem.
Ψ W tym czasie powstała organizacja znana jako Łowcy - znaleźli szybkie źródło zarobku, a mianowicie łapanie dzieci Psi jak i sprzedawanie ich różnym organizacjom czy obozom rehabilitacyjnym.
Ψ Mniej więcej w tym samym czasie powstał obóz wolnych dzieci, który upadł we wrześniu 2022roku
Ψ Wynalezienie przez Łowców łagodniejszej wersji białego szumu w 2019roku.
Ψ W połowie września 2022roku Liga Dzieci została rozbita przez rząd, zaś agenci jej wcieleni do Pryzmatu. Oczywiście nie wszyscy - wiele dzieci było na misji w trakcie rozbicia organizacji. Nigdy nie udało się ich namierzyć.
Ψ Zaraz po upadku OWD powstało Pandemonium, ono również upadło, dokładnie 1 stycznia 2023roku
Ψ Po wcieleniu agentów Ligi do Pryzmatu, zaczęto ich wykorzystywać i szkolić na agentów. Przez to kraj zaczął w jakimś sensie znowu stawać na nogi. Harry Donavan, jako nowy przywódca Pryzmatu stawiał na pełne wykorzystanie Psionków w celu odbudowy ojczyzny.
Ψ Pod koniec listopada 2022roku, gdy Judith Donavan została wybrana na prezydenta Stanów Zjednoczonych po przegranej Graya, oficjalnie powstał Syndykat - organizacja chcąca pokrzyżować plany rządu.
Ψ W połowie grudnia 2022roku Judith Donavan doprowadziła do rozbicia organizacji znanej jako Łowcy jak i zamknęła wszystkie obozy rehabilitacyjne, wypuszczając Psioników na wolność - prowadzi politykę, która ma na celu stworzenie normalnych warunków do życia dla Psioników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Forum zostało otwarte 2016-08-15. Pomysł na nagłówek zaczerpnięty z Shine. Autorem systemu zakładek jest Noritoshi.
Strona wygenerowana w 0,031 sekundy. Zapytań do SQL: 11