Strona Główna

• Forum zostanie zamknięte w przeciągu kilku dni. Jeśli ktoś chciałby zatrzymać swoją kartę, to ma na to jeszcze trochę czasu. W tym miejscu chciałybyśmy podziękować wszystkim graczom za czas, jaki spędzili na forum tworząc je z nami.
    Dziękujemy - Administracja Caledonii.
    Obecnie na forum mamy luty, 2023 rok, -5 stopni celsjusza, lekkie opady śniegu.

• Pryzmat: Nadszedł czas kolejnych zmian. Zniesienie obozów to był zaledwie początek. Prezydent Donovan po miesiącu od zwycięstwa w wyborach, podjęła kolejny spory krok w kierunku uwolnieniu uciśnionych psioników. - Zdecydowałam, że zamykam projekt pryzmat. Psionicy, chociaż mają przewagę z mocami, to jednak dalej dzieci. Nie powinniśmy was wykorzystywać jako ochronę. Dlatego też wysyłam was na osiedle. Będziecie mieli tam zapewnione wszystko, co będzie potrzebne i będziecie mogli tam żyć bez strachu o jutro. - poinformowała ich dalej spokojnym tonem nie przerywając swojego wywodu, nawet jeśli usłyszała okrzyki protestu. Nie zamierzała się ugiąć. Już dosyć krzywdy wyrządzili tym dzieciakom. Starczy tego dobrego, pora im dać trochę wolności i chociaż namiastkę życia, które zostało im brutalnie wyrwane przez epidemię. W związku z powyższym członkowie biorący udział w projekcie, znanym pod nazwą Pryzmat zostali oddelegowani ze służby na zasłużony odpoczynek. Od teraz zamieszkają oni w niewielkim miasteczku położonym niedaleko Denver.

Poprzedni temat «» Następny temat
Amnezja
Autor Wiadomość
James O'Conor

25 lat

Prawa ręka O'Sullivana

Wysłany: 2016-10-19, 12:26   Amnezja
   Multikonta: brak

Kto: James & Caroline
Czas: 2 tygodnie od wypadku
Miejsce: Baza łowców, pokój Jamesa

-------------------------

Od wypadku mijał drugi tydzień kiedy to Caroline leżała nieprzytomna w jego łóżku podpięy pod aparaturę która miała za zadanie informować o akcji serca. James w każdej wolnej chwili siedział przy dziewczynie i czo wal. Malo przespanych nocy było znów za nim, hektolitry wypitej kawy i masa wypalonych papierosów sprawiła ze jego głowa poleciała na łóżko i po prostu zasnął.
Ostatnio zmieniony przez Annabeth O'Sullivan 2016-11-02, 22:39, w całości zmieniany 1 raz  

Caroline O'Conor

18

Pomarańczowa

Wysłany: 2016-10-19, 13:01   
   Multikonta: Liam

Ciemność. Wszechobecna, niekończąca się ciemność. Już długo próbowała się z tego wybudzić ale nie potrafiła. Nie wiedziała co dokładnie się stało, że w końcu jej się udało. Obraz na początku był bardzo niewyraźny i potwornie bolała ją głowa. Zamrugała kilka razy i rozejrzała się po pomieszczeniu. Pamiętała, że stało się coś złego ale nie wiedziała co dokładnie. Czemu nie była w szpitalu tylko w jakimś pokoju? Czy ten koleś, ktory spał przy jej łóżku ją porwał?! Korzystając z okazji, że padł w panice odłączyła się od aparatury i zaczęła na paluszkach iść w stronę drzwi.

James O'Conor

25 lat

Prawa ręka O'Sullivana

Wysłany: 2016-10-19, 13:25   

Do uszu Jamesa doszedł dźwięk charakterystycznego dźwięku piszczenia. Gwałtownie poderwał się co sprawiło ze spadł z krzesła. Dopiero po chwili dotarło do niego co się dzieje. Spojrzał na Caroline z podniesioną brwią
-Powinnaś jeszcze odpoczywać- stwierdził spokojnie przeciągając się. W końcu James nie był świadomy tego iż dziewczyna nie pamięta niczego. W sumie do końca sam nie pamiętał tego dnia wiedział jedno w momencie kiedy samochód zderzył się z nich autem ten tylko zdołał wybrać numer alarmowy do swoich ludzi. Dobrze ze organizacja miała w garści również medyków.
Ostatnio zmieniony przez Annabeth O'Sullivan 2016-11-02, 22:40, w całości zmieniany 1 raz  

Caroline O'Conor

18

Pomarańczowa

Wysłany: 2016-10-19, 14:03   

Wszystko szło jak po maśle do momentu kiedy pisk aparatury nie wyewał ze snu tego gigantycznego kolesia. No pięknie. Najpierw ją porwał, a teraz pewnie ją zabije. A wyglądał na niezłego zakapiora. Kiedy się odezwał panicznie rzuciła się do ucieczki. Biegła korytarzami na oślep, kompletnie nie pamiętała tego miejsca. W końcu nie wyrobiła się na ktorymś zakręcie i padła jak długa na tej zbyt wypastowanej, śliskiej podłodze. Z bólem pozbierała się do kupy, wstała i zaczęła biec dalej. Zastanawiała się czemu w ogóle była aż tak wychudzona i kompletnie bez siły. Porywacze jej nie karmili?

James O'Conor

25 lat

Prawa ręka O'Sullivana

Wysłany: 2016-10-19, 14:10   

Kiedy zaczęła uciekać zdziwiło go to ale nie miał czasu na zastanawianie się o co chodzi. Postawił na nogi wszystkich którzy nie spali po czym sam zaczął biec lecz on miał ten plus ze znał każdy zakamarek tej konstrukcji dlatego też po chwili pojawił się przed nią łapiąc ja w ramiona.
-Caroline to ja James ogarnij się- lekko nią potrząsnął jak by to coś miało pomoc a jak wiemy takie potrząsanie jedynie irytuje. James patrzył jej prosto w oczy widział ze jest zagubiona i nie dokona ogarnia co się dzieje. Czyżby wypadek spowodował amnezję?
Ostatnio zmieniony przez Annabeth O'Sullivan 2016-11-02, 22:43, w całości zmieniany 2 razy  

Caroline O'Conor

18

Pomarańczowa

Wysłany: 2016-10-19, 14:37   

Kiedy pojawił się przed nią aż zapowietrzyła się z wrażenia i ledwo wychamowała.
-Jaki James do cholery?! Nie znam cię, puść mnie czubku - warknęła złowieszczo, choć w głębi duszy była śmiertelnie przerażona. Z impetem uderzyła go w twarz i korzystając z momentu rozproszenia wyrwała się z jego uścisku i wróciła do ucieczki.

James O'Conor

25 lat

Prawa ręka O'Sullivana

Wysłany: 2016-10-19, 14:48   

Westchnął ciężko ruszając za nią długo jej nie musiał gonić bo w porównaniu do niej na chwile obecna miał dużo lepsza kondycję. Znowu ja złapał tylko tym razem przerzucił sobie przez ramię i wrócił z nią do swojego pokoju. Odwołał ludzi dopiero puścił ja w pokoju.
-James O'Conor jak by to powiedzieć... jesteśmy narzeczeństwem nieoficjalnie?- mówił wciąż spokojnie patrząc na nią.
-mieliśmy wypadek, straciłaś przytomność- i chyba pamięć dodał w myślach. Cały czas był gotów ja złapać w razie gdyby ta miała zamiar uciec.
Ostatnio zmieniony przez Annabeth O'Sullivan 2016-11-02, 22:44, w całości zmieniany 1 raz  

Caroline O'Conor

18

Pomarańczowa

Wysłany: 2016-10-19, 15:00   

Kiedy przerzucił ją przez ramię przez całą drogę do pokoju się rzucała i okladała go piąstkami ale chyba niewiele sobie z rego robił. Jak już mogła ustać na wlasnych nogach to ciągle nerwowo rozglądała się po pomieszczeniu szukając narzędzia, którym mogła go zaatakować i się uwolnić.
-Nie wierzę. Porwałeś mnie i tylko chcesz żebym wierzyla w to, że jestem twoją narzeczoną. Bo niby czemu miałabym leżeć tu, a nie w szpitalu?! - zapytała przerażona. Nawet dla pewności spojrzała na swoją dłoń, na której wyraźnie nie było żadnego pierscionka.

James O'Conor

25 lat

Prawa ręka O'Sullivana

Wysłany: 2016-10-19, 15:14   

-bo jesteś córką bossa mafii?- westchnął ciężko cały czas stojąc w miejscu i obserwując ją.
-gdybym cie porwał to sam nie miałbym ran typowych jak po wypadku. Przyjrzyj mi się- cierpliwość nie była jego cnotą wciąż mu się wydawało iż dziewczyna znalazła kolejny sposób na znęcanie się nad jego psychiką.
-uspokuj się nic ci tutaj nie grozi. Postanowiliśmy zabrać cie do bazy bo tutaj łatwiej mi jest cie ochronic przed prawdziwymi porywaczami- sytuacja mu się nie podobała a szczegolnie ze czuł ze zaraz obecnie czymś ciężkim albo na tyle ostrym by się wykrwawił jak świnia

Caroline O'Conor

18

Pomarańczowa

Wysłany: 2016-10-19, 15:25   

-Ja? Córka bossa mafii? - rozesmiala się myśląc, że to jakiś żart. Po chwili jednak mu się przyjrzała i rzeczywiście. Tu siniak, tam jakieś otarcie... chociaż pewnie i tak wyglądał lepiej niż ona. Kiedy zdała sobie sprawę, że mówił prawdę aż zakręciło jej się w głowie. Rozejrzała się nieobecnym wzrokiem po pokoju i smetnie powedrowała do łóżka, na którym usiadła i nagle zaczęła płakać.
-Czemu do cholery nic nie pamiętam? - zasłoniła twarz dłońmi. Nie chciała żeby widział ją w takim stanie. Mimo że go nie znała.

James O'Conor

25 lat

Prawa ręka O'Sullivana

Wysłany: 2016-10-19, 15:32   

Odetchnąć kiedy dziewczyna usiadła na lużku. Usiadł koło niej i delikatnie położył rękę na jej plecach.
-prawdopodobnie przez wypadek masz amnezie. Spokojnie pamięć wróci sama- staral sie ja uspokoić. W sumie to nie do końca wiedział czego może się teraz po niej spodziewać dlatego cały czas był lekko śpięty i gotowy na każdą ewentualność.

Caroline O'Conor

18

Pomarańczowa

Wysłany: 2016-10-19, 19:50   

Rzeczywiście mógł odetchnąć ale czy aby na pewno na stałe? W sumie nic nie pamiętała i nie darzyła go pełnym zaufaniem więc wszystko mogło wydać jej się podejrzane i zawsze mogła próbować uciekać dalej.
-A jak nie wróci? - zapytała zaniepokojona. Jak miała dalej żyć nie wiedząc kim tak właściwie jest, czego chce od życia, kogo zna i jakie ma relacje z ludźmi. I czy w ogóle miała jakąś rodzinę poza ojcem mafiozą? Jeszcze go nie znała ale na samo brzmienie tych słów po plecach przechodził ją dreszcz.
-I jak mam dalej żyć? Co mam robić czekając aż magicznie sobie przypomnę?

James O'Conor

25 lat

Prawa ręka O'Sullivana

Wysłany: 2016-10-21, 13:43   

-znaleźć sposób który Ci przywróci pamięć. Napewno wróci nie martw się na zapas. Teraz najważniejsze żebyś odzyskała siły. A co możesz zrobić w miedźy czasie? Poznać mnie na nowo- stwierdził lekko zmęczonym głosem. Musiał się w koncu wyspac jeżeli mieli znaleźć jej wspomnienia. Nieco rozluźniony usiadł na lużku kolo niej dopiero jak usiadł na nim to zdał sobie sprawę jakie to łóżko może być wygodne do spania a nie tak jak dotychczas robił czyli spanie na kanapie albo w fotelu biurowym albo spanie w zwykłym fotelu. Cóż James potrzebował kogoś kto walnie go w łeb i ustawi porządnie do pionu

Caroline O'Conor

18

Pomarańczowa

Wysłany: 2016-10-21, 22:58   

-Znalezienie sposobu na pewno nie będzie takie proste. A co jak nigdy sobie nie przypomnę? Jak żyć nie mając wspomnień i kompletnego pojęcia kim jestem i kim są ludzie, którzy mnie otaczają? - westchnęła bezradnie. Miała milion pytań i nawet nie wiedziała od czego zacząć. Poznanie go na nowo było dobrym pomysłem ale chyba to, że opowie jej suche fakty nie sprawi, że naprawdę znów go pozna? To nie to samo co rzeczywiście to przeżyć.
-Dooobra... to może zacznij od tego co to do cholery znaczy, że jesteśmy narzeczeństwem nieoficjalnie? - zapytała bo to chyba nurtowało ją najbardziej. Zegar biologiczny jej tykał i go do tego zmusiła ale nazywali to nieoficjalnym narzeczeństwem bo nigdy nie miał zamiaru się z nią ożenić? Czy może ona miała wątpliwości i powiedziała, że jeszcze się zastanowi nad tym czy powie tak?

James O'Conor

25 lat

Prawa ręka O'Sullivana

Wysłany: 2016-10-25, 01:39   

-Może nie będzie ale w końcu znajdziemy jakiś sposób. A co do zaręczyn, po prostu nie do końca jesteś tego pewna- Stwierdził spokojnie. W sumie nie wiele się z prawdą minął wiedział że jest to jedyna okazja do tego by dziewczyna go poznała i potem sama zadecydowała co wybiera. James zasłonił usta ziewając dość długo.
-Nie przejmuj się na razie amnezją, one bywają krótkotrwałe ale pamięć w końcu powraca.- dodał po chwili opadając plecami na łóżko. Przynajmniej się do mnie odzywa, stwierdził w myślach uświadamiając sobie, że może mieć przerypane kiedy pamięć jej powróci. No cóż James odsunął wszystkie myśli na ten temat na bok starając się wprowadzić zasadę by żyć chwilą.

Caroline O'Conor

18

Pomarańczowa

Wysłany: 2016-10-25, 01:48   

Popatrzyła na niego zdziwiona. Nie jest do końca pewna? A myślała, że nie jest z tych osób, które się wahają, że jak czegoś nie chce to po prostu się na to nie zgadza, a jak chce to dąży do celu. Cóż, pierwszy zawód za nią.
-Nie jestem pewna boo... mam kogoś na boku? Czy ty masz kochankę? A może jesteś gangsterem jak mój ojciec i nie bardzo chcę się narażać? - dalej drążyła temat. Ostatnie pytanie zadała jakby z odrazą. Była jak czysta karta więc nie wiedziała jak bardzo jest przyzwyczajona do przestępczego półświatka i jak bardzo sama w tym siedzi. Dla kogoś z wyczyszczonym umysłem gangster od razu podsuwało myśl żeby uciekać gdzie pieprz rośnie.
Patrzyła przez dłuższą chwilę milcząc jak kładzie się na łóżko. Pewnie nie mógł się ostatnio dobrze wyspać bo ona tu leżała, a spanie z w połowie trupem byłoby co najmniej dziwne.
-Może się trochę prześpij... wyglądasz na wykończonego - zaproponowała cały czas się na niego patrząc i próbując przypomnieć sobie cokolwiek. Jakikolwiek mały szczegół.

James O'Conor

25 lat

Prawa ręka O'Sullivana

Wysłany: 2016-10-25, 02:05   

Spojrzał na zegarek i zamyślił się coś kalkulując.
-Jeszcze jakieś cztery godziny jeszcze będę w stanie normalnie funkcjonować potem będę musiał się zdrzemnąć albo napić sporej ilości kawy.- stwierdził zakładając ręce za głowę a lewy but motocyklowy kładąc na kolanie.
-Jestem prawą ręką osoby która włada organizacją dużo większą niż twój ojciec a który jest jego wspólnikiem w interesach. A co do ciebie to cóż masz więcej wspólnego ze światkiem przestępczym niż sobie wyobrażasz na tą chwilę. A czemu jesteś niezdecydowana?- wzruszył ramionami
-Żebym to jak bym to wiedział to już dawno nie byłoby takiej sytuacji- stwierdził lekko rozbawionym tonem głosu. Na pewno go zabije za to, że mija się z prawdą szczególnie w tym przypadku gdzie dobrze wiedział, o co jej chodzi. Dość czasu miał na przemyślenie tego wszystkiego.
James westchnął ciężko, po czym podniósł się na łokciach i zaczął jej opowiadać większość rzeczy pomijając te, które źle by wpłynęły na niego. W końcu nie chciał doprowadzić do momentu sprzed wypadku gdzie stwierdził, że już wszystko jest stracone. Kiedy skończył znów ziewnął zasłaniając usta.
-Wracając do mojego snu. Ostatnio mój sen raczej się kończy pobudką z powodu koszmarów- stwierdził znów kładąc się na plecach i patrząc w sufit.

Caroline O'Conor

18

Pomarańczowa

Wysłany: 2016-10-25, 02:26   

-Chyba się nie dziwię, że to małżeństwo to dla mnie trudna decyzja skoro doprowadzasz się do takich skrajności - mruknęła. Chyba powinna się chociaż trochę o niego martwić, prawda? Jeśli tak naprawdę im na sobie zależało.
-No pięknie, a chciałam tylko być primabaleriną - powiedziała rozbawiona. To jedyne co pamiętała. To jak była małą dziewczynką i była zafascynowana baletem i też chciała tak tańczyć.
Słuchała wszystkich faktów z uwagą i wszystko byłoby w porządku gdyby one nie były takie... suche. W jego opowieściach nie było ani trochę ładunku emocjonalnego. I czemu mówił tylko o niej, jej rodzinie i umiejętnościach a słowem nie wspomniał o nich? W ogóle zastanawiało ją czy chociaż trochę ją kochają czy to jakieś narzeczeństwo na pokaz. Odkąd się obudziła chyba nie dotknął jej nawet na ułamek sekundy i w ogóle między nimi panował jakiś dziwny chłód. Ona gdyby odzyskała ze śpiączki bliską osobę to nie mogłaby się tym nacieszyć, a to wszystko? Było jakieś sztywne. I skoro wiedziała już, że posiada odpowiednie umiejętności to sama by to z niego wyciągnęła gdyby tylko pamiętała jak ich używać i jak nad nimi panować.
-Demony przeszłości czy aktualnie jesteś czymś zaniepokojony? - zaciekawiona uniosła brew. Może on rzeczywiście był tylko porywaczem, który wciskał jej te wszystkie historyjki.

James O'Conor

25 lat

Prawa ręka O'Sullivana

Wysłany: 2016-10-25, 02:46   

-Zaniepokojony myślą, że mogłabyś się już nie obudzić.- Powiedział siadając z powrotem. Fakt nie zbliżał się do niej, bo nie wiedział na ile może sobie pozwolić. Chciał ją w tym momencie przytulić, ale coś go blokowało.
-Przed wypadkiem zacząłem się zmieniać, w ogóle to parę dni przed wypadkiem się pokłóciliśmy a potem…- westchnął ciężko, kierując wzrok gdzieś w przestrzeń.
-Gdybym był bardziej skupiony nie doszło by do wypadku. Cóż zawsze wolałem jeździć motocyklami niż samochodami. A teraz nawet nie wiem na ile mogę sobie pozwolić byś nie czuła się osaczona- Po tych słowach spojrzał jej prosto, po czym zbliżył się do niej tak, że ich usta niemal się stykały jednak on jak by na coś czekał jak by na pozwolenie, po czym pocałował ją niezwykle delikatnie. Wiedział jak wywoływać w ten sposób emocje to na pewno. Po czym odsunął się od niej nieco znów patrząc jej w oczy.

Caroline O'Conor

18

Pomarańczowa

Wysłany: 2016-10-25, 11:03   

-To jak widać już nie masz czym się martwić, możesz spać spokojnie... - mruknęła nieco obojętnie bo to było oczywiste, że nieobudzenie się już jej nie grozi. Teraz mogła co najwyżej wleźć w jakąś zabójczą pułapkę o której nie pamiętała. A na pewno jakieś były skoro była w siedzibie dużej organizacji przestępczej.
-Ale pokłóciliśmy się w sensie drobna sprzeczka czy pokłóciliśmy się tak, że chcieliśmy zrywać zaręczyny? - westchnęła. I skąd teraz miała wiedzieć czy powinna być oziębła i obrażona czy może wszystko już w porządku? Jeśli się pokłócili to problem zapewne nadal istniał nierozwiązany.
-Ja sama nie wiem na ile... - zaczęła na chwilę przed tym jak ją pocałował. Sama dokładnie nie znała granic, które teraz może przekroczyć. On dla niej był w tym momencie obcym facetem ale brała pod uwagę fakt, że ona dla niego jest narzeczoną.
W sumie to było miłe. Mieć kogoś przy sobie, mimo że straciła wszystko. Nie protestowała kiedy ją pocałował, pewnie i tak robił to już tysiące razy. Z resztą to było całkiem przyjemne. Tak, że aż cicho jęknęła z niezadowoleniem kiedy się od niej odsunął i pozostawił po sobie niedosyt. Kiedy znów popatrzył w jej oczy uśmiechnęła się nieco speszona i spuściła wzrok gdzieś na ziemię.

[ ZAMKNIĘTY ]